• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_міжнародна_доставка_відправлень
UTEC-L_міжнародна_доставка_відправлень-1

Доставка посилок від UTEC Logistics

UTEC-L_картинка_междунар_дост_посылок

Логістична компанія UTEC Logistics — це багаторічний досвід роботи в сфері міжнародної доставки, налагоджені зв’язки з провідними транспортними компаніями та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Щорічно нашій компанії довіряють доставку міжнародних посилок тисячі клієнтів, адже ми пропонуємо якісні послуги організації перевезень за доступними цінами.

UTEC Logistics транспортує товари по всьому світу, в тому числі по таких популярних напрямках, як Китай, США, Європа. Наша команда береться за замовлення дрібних і великих обсягів, тому послуги компанії підійдуть як підприємцям, які хочуть налагодити оптову доставку, так і приватним клієнтам, яким потрібно відправити міжнародну посилку. Головні переваги співпраці з UTEC Logistics:

 • швидка обробка замовлення і створення оптимального маршруту перевезення вантажу;
 • можливість динамічно відстежувати маршрут замовлення;
 • широкий асортимент додаткових послуг.

Якщо у вас виникли питання щодо наших послуг — звертайтеся до консультантів UTEC Logistics, які докладно про них розкажуть.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Міжнародна доставка посилок з США в Україну

Міжнародне транспортування стирає кордони між країнами, дозволяючи доставляти вантажі з усього світу. Проте, організація доставки міжнародних посилок — складна процедура, яка вимагає професіоналізму та високої відповідальності від компанії, яка організовує перевезення. UTEC Logistics займається обслуговуванням міжнародних відправлень з 2007 року, за більш ніж десять років професійної діяльності наша команда отримала безцінний досвід, який дозволяє нам здійснювати доставку посилок з Англії, США, Китаю та багатьох інших країн.

Для перевезень UTEC Logistics використовує найпопулярніші способи перевезення.

Авіадоставка

Це найшвидший і безпечний спосіб, транспортування на літаку підійде тим, хто не хоче довго чекати доставку замовлень. Термін доставки посилок з США в Україну — від 3 днів.

Залізнична доставка

Перевезення поїздом — оптимальне поєднання помірної ціни, безпеки і швидкості. Термін доставки поїздом з Китаю займає від 22 днів шляху.

Автоперевозка

Автомобільне транспортування — це ефективний спосіб перевезення на короткі та середні відстані. Термін — від 5 днів.

Морська доставка

Судноплавні відправлення найкраще підходять для вантажоперевезень великих партій через низьку собівартість та велику місткість кораблів. Термін — від 35 днів.

Мультимодальна доставка

Це змішана транспортна доставка декількома видами транспорту. Найчастіше використовується, якщо немає можливості доставити товар безпосередньо одним типом транспорту.

Для тих, хто не хоче чекати, ми пропонуємо доставку експрес-посилок чартерним авіарейсом, доступним в певні дні. За додатковою інформацією про чартерне перевезення звертайтеся до наших консультантів.

Чому варто вибирати перевезення міжнародних посилок від UTEC Logistics

Завдяки комплексному підходу до вирішення завдань, які відносяться до доставки посилок з США та інших країн в Україну, UTEC Logistics працює швидко й ефективно. Серед послуг компанії:

 • оперативна обробка замовлення;
 • розрахунок вартості міжнародної посилки;
 • складання маршруту;
 • контроль за всіма етапами перевезення;
 • інспекція цілісності упаковки;
 • митне очищення і ретельна робота з транспортними документами.

Крім того, клієнт може вибрати додаткові послуги, серед яких:

 • ретельна інспекція комплектації і стану товару;
 • допомога в організації бізнеса та пошуку постачальника;
 • доставка вантажу за вказаною адресою.

Клієнт може динамічно відстежувати поточне розташування вантажу за допомогою трекінгового додатку від UTEC Logistics.

Якщо у вас виникли питання: як відправити посилку з Туреччини в Україну або який спосіб доставки буде оптимальним для вантажоперевезень з Китаю, зверніться до наших консультантів.