Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

  • Ukrainian
    • Russian

Доставка з Тайваню в Україну

UTEC-L_картинка_тайвань

Виробники і покупці все більше цінують Тайвань як майданчик для виготовлення і придбання якісних і доступних товарів. Велику вигоду для себе може отримати вітчизняний підприємець, який візьметься реалізовувати в Україні автозапчастини, текстильні матеріали та електроніку з Тайваню. Взяти на себе організацію поставок продукції з цієї країни може логістична компанія UTEC Logistics. Завдяки низьким тарифам на авіадоставку з Тайваню, а також високій якості наших послуг, ми гарантуємо позитивний досвід від співпраці з нами. Наші консультанти допоможуть підібрати найвигідніший і комфортний пакет послуг з організації транспортування.

Ми здійснюємо доставку вантажів з Тайваню авіатранспортом до 5 днів.

Компанія UTEC Logistics більше десяти років працює з українськими підприємцями, розвиваючи і підвищуючи рентабельність їхнього бізнесу.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

UTEC Logistics: Послуги вантажоперевізника з Тайваню

Серед азіатських країн-виробників сьогодні виділяється Тайвань, перш за все — через високу якість товарів, які там виготовляються. Все більше брендів звертають свою увагу на цю країну, а популярність тайванської продукції серед покупців стає дедалі більше. Не є винятком і український споживач, який часто змушений замовляти товари з Тайваню поштою, через їх відсутність у вітчизняних магазинах.

Український підприємець може скористатися цією можливістю, налагодивши стабільні поставки високотехнологічного обладнання, комп’ютерних комплектуючих, електроніки з Тайваню. Крім того, звідти замовляють продукти легкої промисловості, такі як текстильні матеріали.

Доставити необхідні товари допоможе міжнародна транспортна компанія UTEC Logistics, яка здійснює вантажоперевезення з Тайваню, використовуючи сучасну логістику і посередництво провідних транспортних компаній.

Як UTEC Logistics здійснює доставку з Тайваню

Для зручності клієнтів, ми використовуємо два типи транспортування з різними перевагами:

  • авіадоставка. Найшвидший спосіб доставки (термін — від 5 днів), а також найбезпечніший.
  • морські перевезення. Найнижча вартість перевезення і висока місткість корабля роблять цей спосіб відмінним рішенням для оптового вантажоперевезення з Тайваню. Термін доставки — від 35 днів.

Наші фахівці розроблять оптимальний маршрут доставки вантажів з Тайваню, який буде реалізовано в чітко обумовлені терміни. Крім того, ми пропонуємо цілий набір додаткових послуг, які будуть корисні клієнтові:

  • перевірку стану і комплектації вантажу з фото та відеоматеріалами в звіті;
  • переговори з постачальниками і пошук кращих пропозицій на ринку;
  • доставку з Тайваню в Україну «під ключ»;
  • транспортування консолідованих (збірних) вантажів.

З UTEC Logistics ви можете бути впевнені, що привезти з Тайваню як маленькі, так і великі партії бажаного товару можна швидко і з вигодою для вас. Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся до нас по телефону або електронною поштою.