• Ukrainian
    • Russian

Вантажоперевезення із Тайваню в Україну

UTEC-L_картинка_тайвань

Товари в каталогах тайваньських постачальників виглядають спокусливо. Ви собі вже рахуєте прибуток від продажу електроніки, аксесуарів, біжутерії, автозапчастин і комплектуючих до верстатів із Тайваню? Але…

 

Ви чули, що через проблеми з авіадоставкою вантажів із Тайваню в Україну можна заробити не грошей, а головний біль? Пучковий, колючий або на півголови (у кожного своя історія).

 

Після проблем з доставкою хочеться писати похмурі пости у Facebook, а перепродаж продукції з Тайваню в Україні залишити для мрійників. Прибирайте похмуропостні пальці від фейсбучной стрічки і заповнюйте форму розрахунку вартості авіадоставки з Тайваню в Україну від UTEC Logistics!

 

З персональним менеджером ви прокрокуєте через увесь процес доставки пліч-о-пліч (великі пальці до великих пальців – під час переписки в месенджерах, вухо до вуха – коли зателефонуємо).

 

А поки ви не задіяли пальці та вуха – попрацюйте очима.

 

Подивіться на умови авіадоставки вантажів з Тайваню:

  • термін доставки вантажу з Тайваню в Україну до 5 днів;
  • тариф для вантажів з Тайваню від 100 кг – 6,2$/кг;
  • мінімальна вага доставки вантажу – від 50 кг для юросіб і фізосіб-підприємців (ФОП) або від 1 тонни на умовах DDP для фізосіб.

 

Ми віримо, що експертність – це всього навсього робити клієнту зручно. Не катувати його вуха зайвий раз, не напружувати його великі пальці без потреби. Ми допомагаємо клієнту розслаблятися під час доставки.

 

Авіаперевезення вантажів з Тайваню в Україну від UTEC Logistics вдалось зробити простим, тому що ми не працюємо з випадковими підрядниками у галузі логістики. У нас є своя база агентів в Тайвані і контракти з великими авіалініями. З цими фахівцями ми працюємо вже більше 10 років.

 

Наша доставка відрізняється від звичної авіадоставки вантажу із Тайваню в Україну “під ключ”. Ви отримуєте повний пакет документів. Робота з нами – це не вибір між швидкістю і легальністю доставки вантажів. Доставка від UTEC Logistics – це швидка легальна доставка.

 

А якщо ви замовляєте великі партії товарів, обирайте доставку на умовах DDP. Всю роботу з документами ми беремо на себе – вам тільки потрібно отримати товар на складі із усіма необхідними документами. Або буде ще краще, товар приїде прямо до вашого міста, а не у розподільчий хаб!

 

Заповнюйте форму на сайті! Телефонуйте персональному менеджеру або пишіть йому в месенджери і на електронну пошту!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...