• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_з_польщі
UTEC-L_доставка_з_польщі-1

Доставка з Польщі в Україну

UTEC-L_картинка_польша

Компанія UTEC Logistics забезпечує повний комплекс послуг з обслуговування міжнародних перевезень по всьому світу. Наші переваги — ефективність, багаторічний досвід роботи в сфері, доступні тарифи та індивідуальний підхід до клієнта. Серед пріоритетних напрямків роботи нашої компанії — перевезення Польща-Україна. Польща є важливим торговим партнером для України, а її зручне географічне положення дозволяє доставляти в нашу країну товари з усієї Європи.

Нам довіряють, ми оперативно створюємо і реалізуємо оптимальний маршрут слідування замовленої продукції, економлячи час і кошти замовника, а також пропонуємо асортимент додаткових послуг, від доставки «під ключ» до допомоги в організації бізнесу.

Якщо ви хочете здійснити покупки в Польщі або інших країнах Європи, звертайтеся до нас, ми беремося за доставку великих і невеликих партій!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Доставка з Польщі в Україну

Польща є важливим торговим партнером для України, а також одним з найближчих сусідів-членів Євросоюзу. Це країна з розвиненою промисловістю і транспортною системою, яка плідно будує і розвиває торговельно-економічні відносини з Україною.

Польща служить транзитною територією для вантажів з інших європейських держав, які йдуть в Україну: наша країна імпортує безліч польських товарів, від витратних матеріалів до електроніки.

Популярні товари, які привозять з Польщі під замовлення, включають:

 • транспортні засоби та запасні частини;
 • електроніку і побутову техніку;
 • текстиль і одяг;
 • предмети декору та меблі.

Польські товари відповідають стандартам ЄС, тому відрізняються високою якістю і користуються високим попитом серед українських покупців. Але як замовити товар з Польщі з максимальним зиском для себе? Для цього необхідно знайти компетентну польську фірму-перевізника. UTEC Logistics — міжнародна компанія з більш ніж десятирічним досвідом, яка займається організацією відправлень по всьому світу, в тому числі є посередником між Польщею та Україною. Наше польське представництво розташоване у Варшаві, його співробітники займаються координацією європейських замовлень. Також, у нас є склад для покупок в Польщі, який розмістився в місті Малашевичі. Він обладнаний усім необхідним для зберігання і підготовки товарів до відправлення. Високий рівень професіоналізму команди UTEC Logistics і комплексний підхід до вирішення завдань гарантує, що замовник залишиться задоволеним. Наша компанія здійснює як авіаперевезення, так і автодоставку з Польщі.

Особливості доставки з Польщі в Україну від UTEC Logistics

Одна з важливих цілей нашої компанії — встановлення тривалих і плідних ділових відносин з клієнтом. Тому ми надаємо послуги тільки на якісно високому рівні, щоб мотивувати замовника до подальшої співпраці. Дані стандарти стосуються і доставки з Польщі — одного з наших пріоритетних напрямків.

Наші послуги з міжнародних перевезень «Польща-Україна» включають:

 • швидку роботу із замовленням, розробку шляху проходження для вантажу, який вигідний клієнту і враховує його вимоги;
 • точний розрахунок вартості транспортування;
 • роботу з транспортною документацією і проходження очистки на митному контролі;
 • контроль доставки на всіх стадіях проходження маршруту;
 • перевірку цілісності зовнішньої упаковки замовлення;
 • розміщення товару на складі в Києві після здійснення міжнародного вантажоперевезення з Польщі.

Клієнт також може замовити додаткові послуги. Серед них:

 • огляд замовлення на наявність пошкоджень, помилок в комплектації;
 • пошук і викуп товарів на найвигідніших умовах;
 • доставка з Польщі «під ключ»;
 • зберігання на наших складах.

Від надійності послуг обраної клієнтом транспортної компанії в Польщі залежить стабільність поставок його вантажу, адже перебій в товарному потоці може вилитися в несподівані збитки. Компанії UTEC Logistics можна довірити доставку з Польщі з/без розмитнення, адже наша команда використовує відпрацьовані робочі процеси, які постійно удосконалюються.