• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_з_китаю
UTEC-L_доставка_з_китаю-1

Доставка з Китаю

UTEC-L_картинка_китай

Китайський ринок є найпопулярнішим майданчиком для придбання якісних і дешевих товарів — електроніки, побутових товарів, матеріалів легкої промисловості, професійного обладнання та багато чого іншого. Налагодити постачання з Китаю в Україну допоможе компанія UTEC Logistics — команда фахівців, яка забезпечує широкий спектр послуг для доставки. Компанія має в своєму розпорядженні склади та офіси в Китаї, які дозволяють оперативно обробляти і здійснювати доставку великих та малих партій товару. Принцип орієнтованості на клієнта, якого дотримується UTEC Logistics, гарантує позитивний досвід співпраці.

Доставка товарів з Китаю здійснюється таким способом:

 • авіаперевезенням;
 • залізничним транспортом;
 • судноплавною доставкою.

Якщо ви плануєте замовити посилку, вантаж з Китаю і хочете бути впевнені в оперативності та надійності транспортування, звертайтеся до UTEC Logistics. З нами просто і вигідно!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Організація швидких поставок з Китаю

КНР займає перше місце за обсягом експорту в світі — фраза «зараз все робиться в Китаї» виникла не на порожньому місці. Китайська промисловість забезпечує весь світ недорогою електронікою, одягом, обладнанням та ін. Українці теж люблять товари з КНР через поєднання високої якості та низької вартості. Тому бізнес з Китаєм обіцяє великий прибуток підприємцю, який зможе знайти свою нішу на вітчизняному ринку торгівлі китайськими товарами.

Але як купити товар в Китаї з доставкою в Україну, особливо якщо постачальник не організовує пряме вантажоперевезення або його умови невигідні? Довірте своє замовлення міжнародної компанії UTEC Logistics, яка з 2007 року працює з посилками, вантажами з Китаю. Тривала співпраця з великими авіа- і морськими перевізниками, а також китайські представництва нашої компанії дозволило зробити процес організації доставки максимально швидким і ефективним. Наші логісти — професіонали своєї справи, які в короткі терміни складуть вигідний, швидкий і безпечний маршрут прямування для доставки карго з Китаю в Україну. Саме налагоджена транспортування продукції є гарантією стабільної роботи торгового бізнесу.

Як UTEC Logistics реалізує поставки з Китаю

У своїй роботі ми перш за все орієнтуємося на клієнта, враховуючи його потреби та можливості. В результаті замовник заплатить за послугу, в якій будуть оптимально поєднуватися ціна, термін і умови транспортування карго з Китаю.

Наші представництва в КНР розташовані в Шанхаї, Шеньчжені, а склади — в Гуанчжоу. З їх допомогою ми ефективно проводимо організацію доставки.

Авіадоставка посилок, вантажу з Китаю

Доставка літаком — «коник» компанії UTEC Logistics, наша команда пишається оперативністю і надійністю надаваних послуг авіаперевезень. Це найшвидший спосіб організації поставки з Китаю, адже повітряний простір не має обмежень по пропускній здатності. Крім експрес-доставки (вона займе від 3 днів) і стандартного вантажоперевезення (від 10 днів), UTEC Logistics пропонує унікальну для України послугу — чартерну доставку карго з Китаю в Україну. Літак з вашими товарами вже скоро опиниться в Україні!

Авіаперевезення — не тільки найшвидше, але і найбезпечніше транспортування, воно ідеально підійде, щоб оперативно доставити тендітні товари: гаджети, дорогі аксесуари і т.д.

Залізничні перевезення з Китаю

Доставка поїздом — це оптимальне поєднання вартості, строків і безпеки, «золота середина». Термін доставки товарів по з/д — від 22 днів.

Морська доставка карго з Китаю

Для тих клієнтів, які хочуть транспортувати великі партії, негабаритні товари, а також індивідуальні невеликі посилки за привабливою ціною, підійде морське перевезення. Низька собівартість, надійність, висока пропускна здатність і місткість — головні переваги судноплавної доставки. Вантажне судно прибуде з Китаю в Україну за термін від 35 днів.

Доставка збірних і повних вантажів з Китаю в Україну

Якщо клієнт хоче перевезти велику партію товару, він, як правило, викуповує один або кілька контейнерів, які отримує в своє повне розпорядження. Такі відправлення називаються повними або FCL (Full Container Load). Але якщо продукції недостатньо, щоб заповнити весь простір контейнера, замовник може скористатися консолідованим перевезенням або LCL (Less than Container Load), яке передбачає поставки з Китаю з завантаженням декількох замовлень від різних клієнтів в один контейнер. Такого роду вантаж провозиться по одному транспортному документу і може мати кількох відправників та одержувачів. Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну дозволяє заощадити гроші, так як немає необхідності орендувати цілий контейнер.

Основні і додаткові послуги від UTEC Logistics

У стандартний перелік послуг від UTEC Logistics входять такі процедури:

 • оперативна обробка даних по замовленню, розрахунок вартості доставки;
 • розробка маршруту з урахуванням всіх потенційних особливостей та вимог замовника;
 • контроль за транспортуванням товару на всіх етапах проходження;
 • інспекція цілісності упаковки вантажу, пломбування контейнерів;
 • оформлення всієї обов’язкової документації згідно з міжнародним законодавством;
 • проходження митного огляду;
 • доставка на територію нашого складу в Україні.

Серед асортименту додаткових послуг, якими клієнт може скористатися за бажанням, UTEC Logistics пропонує такі:

 • допомогу в облаштуванні бізнесу з Китаєм, ведення переговорів, збір інформації та надання звітів;
 • пошук і викуп товарів з китайських сайтів: одягу, електроніки, аксесуарів, іграшок та ін.;
 • ретельну перевірку транспортується товару, супроводжувана фото- і відеозйомкою;
 • замовлення пробників продукції;
 • зберігання наших товарів на території складу;
 • доставку товару за вказаною клієнтом адресою за допомогою послуг від «Нової пошти».

Крім того, клієнт може відстежувати статус вантажу онлайн за допомогою спеціального додатку — немає необхідності шукати відповіді на запитання, де ж зараз знаходиться очікуваний замовлення.

Які товари купити в Китаї з доставкою в Україну і як заощадити на цьому

З КНР везуть популярну і унікальну продукцію, серед яких:

 • цифрова техніка;
 • побутові прилади;
 • обладнання для підприємств;
 • елементи декору;
 • матеріали легкої промисловості;
 • одяг, взуття, прикраси;
 • іграшки;
 • транспортні засоби та запчастини до них.

Китайські товари славляться невисокою ціною, а бажаючі заощадити можуть скористатися акціями, а також обвалами цін на свята, такі як День Холостяків (китайське свято всіх нежонатих. Проходить 11 листопада і супроводжується феноменальним обвалом цін). Крім того, ви можете попросити наших співробітників знайти найвигідніші пропозиції на ринку, заощадивши час і кошти!

Якщо у вас виникли питання — звертайтеся до наших консультантів за додатковою інформацією про наші послуги з доставки посилок, вантажів з Китаю.