• Ukrainian
    • Russian

Імпорт із Кореї з UTEC Logistics

UTEC-L_картинка_тайвань

Можна добре заробляти, якщо доставляти і потім продавати товари з Кореї: косметику, електроніку, мобільні аксесуари, біжутерію. В цьому ви впевнені.

Але ви не впевнені в тому, чи буде доставка швидкою?

А чи правильно оформляться документи? А чи не пошкодиться вантаж через неправильне завантаження?

 

З UTEC Logistics доставка вантажів з Кореї працює без цього усього. Товар з Кореї прибуває легально, швидко і безпечно!

 

Корейські товари подобаються покупцям через їхню унікальність (якщо це косметика), сучасність (якщо це електроніка), незвичайність (якщо це мобільні аксесуари). А тепер гарна новина – ми намагаємося робити все так само добре, як і корейці. Робимо роботу з найкращим співвідношення ціни та якості.

 

Ви будете працювати з персональним менеджером. Він любить просту доставку товарів з Кореї в Україну без переплат. Робить все, щоб робота з документами із оформлення, завантаження і авіаперевезення вантажів не перетворилася у вивчення ієрогліфів.

 

Опишіть у формі заявки особливості вашого вантажу – і протягом дня персональний менеджер UTEC Logistics передзвонить вам і надасть розрахунок вартості доставки.

 

Поки вам потрібно знати, що:

 

  • доставка з Кореї в Україну – це не якесь перевезення товарів «під ключ». Легально все-все. І все без всього цього (дорожнечі і постійно прострочених термінів). У тариф закладено: оформлення документів в аеропорті, завантаження і перевезення;
  • доставка з Кореї – це швидко. Термін авіадоставки до 5 днів, авіарейси регулярні;
  • доставка товарів з Кореї – це дешево. Тариф для вантажів від 100 кг – 5,4$/кг;
  • товари з Кореї – це для усіх. Юрособи і фізособи-підприємці (ФОП) зможуть доставляти товар з Кореї вагою від 50 кілограм, а фізособи – від 1 тонни на умовах DDP.

 

UTEC Logistics – це більше 10 років роботи в сфері міжнародної логістики.

За цей час ми навчилися доставляти вантажі з Кореї по красі. Не так, щоб бантики ліпити коробку з корейськими товарами (хоча якщо сильно прохатимете, будемо думати над цим). А, наприклад, додатково застрахувати вантаж з Кореї, якщо він крихкий чи цінний.

 

Заповнюйте форму на сайті! Телефонуйте персональному менеджеру або пишіть йому в месенджери і на електронну пошту!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...