• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_з_іспанії_в_україну
UTEC-L_доставка_з_іспанії_в_україну-1

Доставка з Іспанії

UTEC-L_картинка_испания

Іспанський ринок пропонує велику кількість привабливих товарів, які швидко знайдуть свого покупця в Україні – це і одяг, і електроніка, і косметика, і багато іншого. На реалізації продукції з Іспанії можна побудувати міцний і прибутковий бізнес, але питання в тому, як доставити товари з Іспанії вигідно і швидко?

У цьому допоможе компанія UTEC Logistics – логістичне підприємство з більш ніж десятирічним терміном роботи в сфері обслуговування транспортування. Наші переваги: доступна вартість, широкий асортимент послуг, індивідуальний підхід до замовника і швидка доставка вантажу.

Автомобільна перевезення Іспанія-Україна, яку виробляє наша компанія, займає від 5 днів. В особливих випадках ми також можемо запропонувати мультимодальне доставку, яка дозволяє везти вантаж декількома видами транспорту по одному документу.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Доставка вантажів по всьому світу

Сучасна Іспанія має розвинену промисловість по напрямкам машинобудування (автомобілі, авіація, судноплавне будівництво), електротехніки, цифрового обладнання. Крім того, Іспанія може запропонувати продукцію легкої промисловості, автозапчастини та багато іншого за відносно невисокими цінами. Популярні іспанські продукти і серед вітчизняних покупців, тому послуга доставки з Іспанії в Україну залишається актуальною. Асортимент товарів в інтернет-магазинах Іспанії (eBay, Amazon, Desigual) дозволяє знайти якісну продукцію дешево, особливо якщо скористатися численними знижками та акціями.

Налагодити постачання доставку товарів з Іспанії допоможе посередник, кваліфікований організатор міжнародної транспортування. Логістична компанія UTEC Logistics пропонує швидкі й доступні перевезення по всьому світу, в тому числі і вантажоперевезення з Іспанії за вигідними для клієнта умовами. Тому, якщо у вас виникло питання, як замовити одяг з іспанського сайту Зара або Манго, або запчастину для авто, UTEC Logistics запропонують вигідні умови!

Які товари замовляють посилками з Іспанії в Україну

Українці віддають перевагу такій іспанську продукцію:

 • одяг, взуття, прикраси;
 • косметику і медичні препарати;
 • автозапчастини та товари для догляду за автомобілем;
 • цифрові пристрої і товари для дому;
 • матеріали легкої промисловості;
 • товари для дітей;
 • обладнання.

Особливості вантажоперевезень з Іспанії від UTEC Logistics

Користуючись багаторічним досвідом, логістична компанія UTEC Logistics займається комплексним обслуговуванням міжнародних перевезень. Керуючись принципами індивідуального підходу, співробітники компанії враховують можливості та побажання замовника щодо доставки з Іспанії в Україну.

Способи перевезення:

 • авіадоставка;
 • автоперевезення;
 • мультимодальна доставка (комбінована вантажоперевезення декількома видами транспорту, найчастіше проводиться в разі неможливості прокладання прямого маршруту.

Переваги доставки вантажів з Іспанії:

 • всебічна обробка і виконання замовлення на вигідних для клієнта умовах;
 • повне митне оформлення;
 • оперативна доставка повних і консолідованих відправлень;
 • великий асортимент додаткових послуг (викуп товарів з іспанських інтернет-магазинів, переговори з продавцями, організація бізнесу та багато іншого).

UTEC Logistics завжди знайде робоче рішення і реалізує завдання з перевезення будь-яких обсягів вантажу.