• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_вантажів_з_турції_в_україну
UTEC-L_доставка_вантажів_з_турції_в_україну-1

Доставка з Туреччини

UTEC-L_картинка_турция

Туреччина зараз — великий промисловий гравець на світовому ринку. Турецькі товари користуються стабільною популярністю серед вітчизняних покупців. Це стосується текстильної, шкіряної продукції, посуду та багатьох інших видів. Налагодивши доставку товарів з Туреччини в Україну, можна розвинути прибутковий і популярний бізнес. Головне — визначитися зі способом доставки. Компанія UTEC Logistics пропонує повний комплекс послуг з організації автотранспортних і авіаційних перевезень, серед яких:

 • розробка оптимального шляху проходження вантажоперевезення з Туреччини;
 • повне оформлення всіх необхідних документів відповідно до міжнародних правил.

Ми пропонуємо вигідні розцінки на послуги, клієнту варто лише зателефонувати або залишити заявку на нашому сайті, вказавши бажаний товар, все інше ми візьмемо на себе.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Замовлення карго «Туреччина-Україна»

Турецькі товари користуються великою популярністю в Україні завдяки гарній якості та помірній вартості. Це шкіряний і текстильний одяг, посуд, електротовари та багато іншого. Налагодивши стабільну доставку вантажів з Туреччини в Україну, клієнт може закуповувати популярні товари та реалізовувати їх з великою вигодою для свого бізнесу. Допоможе в цьому правильно обраний посередник «Туреччина-Україна», який зможе організувати для клієнта поставку необхідної продукції. Так як же відправити вантаж з Туреччини в Україну?

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics вже багато років працює в сфері організації транспортування. Серед наших напрямків — вантажоперевезення з Туреччини, для якого ми використовуємо опрацьовані та оптимізовані логістичні маршрути, створені нашими фахівцями в області логістики для перевезення карго «Туреччина-Україна». Ми пишаємося тим, що у нас є сотні постійних клієнтів — це доказ високого рівня довіри наших замовників.

Переваги доставки вантажів з Туреччини в Україну

Раніше турецькі товари доставлялися за допомогою судноплавного транспорту. Сьогодні ж популярністю користується авіадоставка з Туреччини — найшвидший спосіб транспортування вантажів. Крім того, завдяки вдосконаленню дорожньої інфраструктури, популярність отримала автомобільна доставка товарів з Туреччини в Україну. Це теж більш швидкий спосіб, ніж морське перевезення, великий вантажний автомобіль може за кілька днів здійснити доставку з Туреччини до місця призначення. Крім того, таке перевезення економніше, ніж отримання товарів через пошту.

У Туреччині закуповують безліч популярних товарів масового споживання: одяг і взуття, меблі і посуд, цифрову електроніку і побутову техніку. Турецькі товари зарекомендували себе як стабільно якісні та доступні для українських гаманців. За допомогою доставки вантажу з Туреччини можна побудувати прибутковий бізнес, організувавши продаж турецьких товарів в Україні.

Доставка вантажів з Туреччини в Україну від UTEC Logistics: вигідно, оперативно, доступно

UTEC Logistics — досвідчений гравець на терені міжнародної логістики, ми гарантуємо гнучкі умови для кожного клієнта, а також індивідуальний підхід до вирішення кожного окремого завдання. Ми надаємо такі послуги, пов’язані з доставкою з Туреччини в Україну:

 • розробка оптимального маршруту від наших професійних логістів;
 • проведення розрахунків повної вартості витрат на транспортування;
 • проведення переговорів й замовлення товарів у постачальників за найвигіднішими цінами;
 • організація регулярних транспортних автомобільних відправлень;
 • відповідальний контроль за всіма етапами транспортування товару;
 • консультації з підготовки необхідної документації, «розмитнення» товару з Туреччини;
 • інспекція цілісності вантажу і надання звіту клієнту.

Клієнт не тільки отримає вичерпну інформацію про наші послуги та свій вантаж від наших консультантів, а й зможе самостійно відстежувати його пересування за допомогою трекінгу. Орієнтовний термін доставки вантажу з Туреччини в Україну автомобільним транспортом — від 7 днів.

UTEC Logistics працює в інтересах клієнта і пропонує гнучкі рішення, а також доступні ціни. Ми гарантуємо високий рівень сервісу та не припиняємо вдосконалювати наші логістичні процеси.