• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_Швидкий_викуп_і_доставка_товарів_з_Китаю
UTEC-L_Швидкий_викуп_і_доставка_товарів_з_Китаю

Зробимо викуп ваших товарів з китайських інтернет-майданчиків

UTEC-L_картинка_доставка_с_алибаба

Знайшли омріяний товар у китайському магазині? Не треба вчити китайську – делегуйте викуп своїх товарів з Китаю нам! Всього за 7% комісії — швидкий та якісний результат.

Логістична компанія UTEC Logistics пропонує розумне та вигідне рішення по викупу товарів з китайських онлайн-магазинів (Alibaba, Taobao, Tmall та ін.).

&nbsp

Умови послуги:

&nbsp

• вартість викупу товару впродовж 3-х робочих днів — 7% від вартості, впродовж наступного робочого дня — 10% від вартості;

• в пропозицію входить викуп по 5-ти посиланням, вказаним в замовленні. За кожне додаткове посилання — $5.

Китай займає перше місце за імпортом товарів в Україну, а китайські інтернет-магазини користуються високим попитом серед українців. Компанія UTEC Logistics пропонує комплексні послуги викупу товарів — варто лише звернутись до нас, і можете вважати, що бажана покупка вже ваша!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Доставка товарів з Alibaba та інших китайських магазинів

На китайських інтернет-магазинах можна знайти «море» товарів за вигідними цінами, як оптом, так і в роздріб. Сьогодні весь світ замовляє продукцію з КНР, доставка товарів з Alibaba та інших майданчиків популярна і в Україні. Втім, не завжди виходить просто замовити бажаний китайський товар в пару кліків. Покупцеві може перешкодити мовний бар’єр, незрозумілі правила доставки або те, що деякі китайські інтернет-магазини (як правило, з найвигіднішими цінами і унікальними товарами) спрямовані на внутрішній ринок. У такому випадку, як доставити покупку в Україну?

Компанія UTEC Logistics допоможе зробити викуп товару і доставку з китайських онлайн-майданчиків. Це простий і зручний спосіб отримати бажаний продукт з Китаю — наш менеджер закупить необхідну кількість продукції, після чого ми привеземо товар в Україну за оптимальним маршрутом. UTEC Logistics здійснює доставку товарів з Taobao, Alibaba, 1688 та інших магазинів — завдяки нашим представництвам в Шанхаї та Шеньчжені. Фахівці компанії особисто здійснюють контроль за реалізацією замовлення на всіх його етапах. У наших офісах працюють переважно корінні жителі, які досконально знають, як правильно організовувати замовлення.

UTEC Logistics: комплексна послуга доставки товарів з Alibaba, TaoBao та інших китайських магазинів

Наша компанія вже багато років займається вантажоперевезеннями по всьому світу. Спираючись на принципи індивідуального підходу до клієнта, відповідальності та ретельного опрацювання кожного замовлення, ми пропонуємо гнучкі умови й якісні комплексні послуги, в тому числі і по доставці товарів з Taobao, Tmall, Alibaba та інших популярних китайських ресурсів.

Наш асортимент основних та додаткових послуг включає:

 • викуп товарів з китайських інтернет-магазинів;
 • ретельну перевірку цілісності та комплектації замовлення, при бажанні клієнта — інспекція працездатності;
 • розробку самого короткого маршруту командою професійних логістів;
 • організацію як повних, так і консолідованих відправлень;
 • безкоштовне зберігання товару на території наших складських приміщень;
 • можливість в будь-який час перевірити місце знаходження замовлення, а також отримання SMS про доставку товару.

Якщо у вас виникли питання про нашу компанію, зверніться до наших консультантів, які детально зупиняться на кожній деталі, яка вас зацікавила.

Доставка товарів з Alibaba та інших інтернет-магазинів здійснюється нами оперативно. В залежності від побажань та особливостей вантажу, клієнт може вибрати один з трьох видів перевезення:

 • авіадоставка. Доставка з китайських онлайн-сайтів літаком займе до 10 днів;
 • залізничне транспортування. Коштує недорого та триває від 28 днів;
 • судноплавне перевезення. Найекономніша та наймісткіша доставка, строк — від 38 днів.

Які китайські магазини найпопулярніші

Існує безліч китайських магазинів, серед популярних можна виділити такі:

 • Alibaba — другий за розмірами магазин Китаю, орієнтований переважно на оптові покупки, доставка товарів з Alibaba великими партіями обійдеться недорого.
 • Taobao — спочатку цей майданчик орієнтувався на внутрішній ринок, зараз активно використовується зарубіжними користувачами. Магазин працює як посередник між споживачами (C2C). У доставці товарів з Taobao може стане в нагоді допомога професіоналів, тому що продавець може не знати англійську.
 • Tmall — ресурс використовує принцип B2C, продавці є юридичними особами і представляють конкретні бренди та виробництва.
 • 1688 — дуже дешевий і дуже «китайський» магазин, орієнтований на внутрішній ринок. У роботі з ним вам не обійтися без місцевого посередника, який викупить товар для вас.
 • А також майданчики, які продають конкретний тип товару: взуття, одяг, та інше.