• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_товарів_з_китаю
UTEC-L_доставка_товарів_з_китаю-1

Доставка товарів з Китаю в Україну

UTEC-L_картинка_доставка_товарів_з_китаю

Ринок КНР представляє великий інтерес для українських бізнесменів — вітчизняний покупець охоче купує недорогу китайську електроніку, одяг, побутову техніку, текстиль. Тому у підприємця виникає питання — як здійснити доставку товару з Китаю на вигідних для себе умовах? Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics пропонує послуги в цій галузі, наші фахівці нададуть швидкий і оптимальний маршрут, який дозволить замовнику заощадити свої гроші.

Ми доставляємо з Китаю такими способами:

 • авіадоставкою;
 • залізничними перевезеннями;
 • морської доставкою.

Замовнику варто тільки зв’язатися з нами і вказати бажаний товар, а ми візьмемо на себе інші клопоти. Ми прагнемо забезпечувати виключно високі стандарти доставки та обслуговування.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Організація швидкої доставки товарів з Китаю

Сьогоднішній Китай — індустріальний і торговий гігант, вироблені їм товари користуються величезним попитом по всьому світу через низьку вартість та надзвичайно широкий асортимент. Український ринок — не виключення, недорога продукція традиційно популярна серед наших співвітчизників, тому налагодивши стабільну доставку товарів з Китаю, можна швидко розвинути роздрібний або оптовий продаж. Для того, щоб це зробити, зверніться в компанію UTEC Logistics. Ми постійно поліпшуємо наші логістичні процеси, які допомагають прокласти найоптимальніший шлях і доставити вантаж в стислі терміни.

Уже багато років наша компанія здійснює пошук і доставку товарів з Китаю, орієнтуючись насамперед на клієнта. Для нас важливо встановити міцні партнерські відносини, які принесуть взаємовигідні результати. Прямі контракти з авіалініями та представництва в китайських містах (Шанхай, Шеньчжень) гарантують оперативну роботу з замовленнями і високий рівень контролю.

У чому вигода від доставки товару з Китаю

Доставка товарів з Китаю користується величезною популярністю та попит на неї зростає. Китайська продукція відома своєю низькою вартістю, однією з причин якої є висока конкуренція. Серед безлічі пропозицій можна знайти недорогі та якісні товари, які принесуть підприємцю більший прибуток. Серед інших переваг закупівлі китайських товарів можна виділити:

 • велику кількість унікальних товарів;
 • наявність в магазинах найактуальніших новинок;
 • інтерес українців до китайської продукції;
 • розвинену транспортну мережу для швидкої доставки товарів з Китаю;
 • велику кількість торгових майданчиків — магазини, аукціони і таке інше.

UTEC Logistics: експрес-доставка товарів з Китаю і не тільки

Багаторічний досвід роботи з Китаєм дозволяє нашим експертам викупити для вас товар і знайти оптимальний шлях його проходження, щоб ви не чекали понад заявленого терміну. Ми доставляємо китайську продукцію такими способами:

 • авіадоставкою товарів з Китаю (термін доставки від 3 днів);
 • транспортуванням судном (від 38 днів);
 • доставкою поїздом (від 30 днів).

Наші консультанти детально розкажуть про наші послуги і порадять, яким способом доставки товарів з Китаю краще скористатися, щоб заощадити час і кошти. Ми пишаємося рівнем наших логістичних процесів і пропонуємо послуги, які допомагають в доставці товарів з Китаю:

 • допомога з оформленням документації за всіма правилами, а також проходження митного контролю;
 • інспекція та перепакування вантажу, надання фото- і відеоматеріалів в звіті про стан товару;
 • розрахунок вартості доставки товарів з Китаю;
 • складання детального та продуманого маршруту з використанням сучасних логістичних методів;
 • безкоштовне зберігання вантажу на складі перед відправленням;
 • локальна доставка по Україні.

Завдяки наявності представництв у великих китайських містах, UTEC Logistics легко справляється з завданнями по закупівлі та доставці товарів з Китаю. Клієнту потрібно лише зателефонувати або залишити заявку на сайті та передати нам дані про бажані товари, все інше ми беремо на себе. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, піклуючись про час і кошти клієнта, так як цінуємо нашу репутацію і прагнемо розвивати українське підприємництво.