• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_обладнання
UTEC-L_доставка_обладнання-1

Доставка обладнання

UTEC-L_картинка_доставка_обладнання

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Для організації міжнародної поставки обладнання важливий високий професіоналізм, так як це складна процедура зі своїми ризиками. У такому випадку варто відповідально підійти до вибору перевізника. Компанія UTEC Logistics здійснює транспортування верстатів та устаткування, пропонуючи клієнтові опрацьовані логістичні маршрути, конкурентоспроможні ціни і повний комплекс додаткових послуг.

Наш команда організовує найкращі умови доставки обладнання і контролює вантаж на всіх етапах перевезення. Ми враховуємо специфіку доставки складних пристроїв, а також індивідуальні особливості обладнання — температуру, вологість, наявність крихких елементів в конструкції.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Поставки обладнання для бізнесу

Підприємства часто потребують різного роду обладнання для здійснення виробничого процесу. У цих власників, виникає питання — де купити якісне і недороге технологічне оснащення, яке буде відповідати вимогам їх виробництва. Далеко не все необхідне можна купити в Україні, тим більше за прийнятною ціною. Вигідніше організувати доставку обладнання з Китаю. Сьогодні китайська техніка не менш популярна, ніж німецьке обладнання для малого бізнесу або інша європейська апаратура.

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics пропонує вигідні послуги з перевезення обладнання з КНР. Наші представництва і складські потужності є в Шанхаї, Шеньчжені, завдяки ним ми ретельно контролюємо закупівлю і доставку вантажів.

Доставка обладнання — непростий процес, який потребує врахування всіх особливостей вантажу, адже порушення норм зберігання і транспортування може призвести до пошкодження дорогого товару. Ми піклуємося про перевезений вантаж і робимо все, щоб мінімізувати ризик ушкоджень.

Які верстати та обладнання вигідно замовляти за кордоном?

Китайське обладнання для виробництва, завдяки своїй помірній ціні, окупається досить швидко, але при цьому не поступається якістю європейським чи американським аналогам. Замовивши обладнання з Китаю, клієнт може облаштувати високотехнологічне підприємство, не переплачуючи. Серед широкого асортименту:

 • все для торгівлі (банкомати, електронні каси);
 • кліматичне (системи вентиляції, кондиціонери);
 • медичне (стоматологічні, хірургічні апарати);
 • пакувальне;
 • пристрої для обробки матеріалів (деревообробні, металообробні, cклорізні верстати);
 • промислові холодильники.

Доставка обладнання з Китаю дозволить укомплектувати будь-яке виробництво високотехнологічною апаратурою, яка швидко окупиться.

Безпечна поставка обладнання з Китаю та інших країн

Транспортування технічного оснащення — досить складний процес, який передбачає не тільки створення оптимального маршруту слідування, а й урахування всіх особливостей апаратури. Вона може бути крихкою, мати нестандартні габарити, вимагати особливого температурного режиму, не переносити вологу. Фахівці UTEC Logistics дотримуються максимальної обережності при організації доставки обладнання, щоб уникнути псування дорогої техніки.

Послуги перевезень UTEC Logistics включають:

 • оформлення дозвільної документації згідно з міжнародними стандартами для проходження митного контролю;
 • забезпечення безпеки вантажу з дотриманням всіх норм транспортування;
 • безкоштовне зберігання обладнання для бізнесу з Китаю перед транспортуванням на облаштованих складах;
 • доставка обладнання до клієнта, пошук найвигідніших пропозицій на ринку.

Високий рівень наших послуг гарантовано багатим досвідом та індивідуальним підходом до кожного замовлення. Якщо у вас виникли питання щодо поставки обладнання, зв’яжіться з нашими консультантами — вони підкажуть, як купити верстати в Китаї, як вигідно організувати поставки техніки для вашого підприємства.

UTEC Logistics пропонує гнучкі умови співпраці, надішліть свій запит, заповнивши форму на сайті і наш менеджер проконсультує вас.