• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_автоперевезення_вантажів
UTEC-L_автоперевезення_вантажів-1

Автоперевезення

UTEC-L_картинка_автодоставка-1

Автоперевезення з країн ЄС — швидкий і ефективний тип доставки вантажів в Україну. Якщо ви хочете отримати товар з-за кордону, радимо скористатися послугами міжнародних автомобільних перевезень від UTEC Logistics. Ми пропонуємо результативні рішення в області логістики та вигідні умови доставки, гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, а також збереження вашого вантажу. Термін доставки — від 2 днів. Також здійснюємо міжнародні автоперевезення збірних вантажів з Англії, Німеччини, Італії, Польщі та інших країн ЄС в Україну і маємо в своєму розпорядженні власний офіс та склад у Польщі.

Міжнародні вантажні автоперевезення від UTEC Logistics — це послідовність, індивідуальний підхід та безпека. Наші фахівці допоможуть оформити всі необхідні документи, проконсультують про послуги повних та збірних відправлень, а також організують доставку до дверей. Працювати з нами — вигідно та надійно.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Міжнародні автоперевезення вантажним транспортом

Мережа доріг простяглася по всіх європейських країнах, тому міжнародні автомобільні вантажні перевезення залишаються перспективним і актуальним напрямком. Найсильніша сторона автоперевезень — це їх мобільність, тому що авто не прив’язані до залізничних колій і аеропортів, тому можуть оперативно доставити товар в будь-яке місце, де є дорога. Міжнародне автоперевезення дозволить замовити безліч ексклюзивних товарів з Англії, Німеччини, Іспанії, Франції та інших країн ЄС.

Компанія UTEC Logistics пропонує клієнтам налагоджені та перевірені логістичні процеси, за допомогою яких ми організовуємо доставку в Україну, в тому числі — автоперевезення. Ми працюємо за принципом максимальної ефективності, а наш пріоритет — вигода клієнта, тому з нами мають справу ті, хто хоче розвинути свій бізнес й примножити прибуток. Багаторічний досвід і постійне професійне зростання зробили нас справжніми фахівцями в галузі міжнародних автомобільних перевезень.

Чому обирають доставку автомобілями

Такий спосіб перевезення користується великою популярністю по всьому світу через низку незаперечних переваг:

 • автодоставці не потрібна залізниця, порт або аеродром, можна завжди знайти альтернативні варіанти шляху;
 • швидка доставка — при налагодженій логістиці та організованій документації, автомобіль за лічені дні перетинає цілі країни;
 • мобільність — авто займає відносно небагато місця, швидко розвантажується і завантажується, скорочуючи термін міжнародних перевезень;
 • місткість — можна перевозити великі та дрібні вантажі, від одягу до електроніки.

Міжнародні автоперевезення в Україну від UTEC Logistics

Важливі принципи для нашої компанії — прозорість та індивідуальний підхід в роботі з клієнтами, а також скрупульозність в організації доставки замовлень. Ми пропонуємо міжнародні вантажні автоперевезення, які позбавлять вас від зайвих клопотів, ми подбаємо про все — від розробки оптимального і найшвидшого маршруту до оформлення необхідних паперів для проходження митного контролю. Термін автодоставки компанією UTEC Logistics — від 2 днів.

Наша компанія пропонує:

 • отримання вантажу від постачальника;
 • трекінг місцезнаходження та консультації про стан замовлення;
 • оформлення митної документації;
 • доставку до дверей з морських портів ЄС.

Наше представництво розташоване у Варшаві. Через Польщу, в якій знаходяться наші склади, йдуть всі замовлення автоперевезення UTEC Logistics. Так ми контролюємо транспортний потік з ЄС. У переліку додаткових послуг нашої компанії є:

 • пошук надійного постачальника;
 • здійснення переговорів та оформлення замовлення на товар;
 • розрахунок вартості міжнародних автомобільних перевезень;
 • інспекція стану товару, яка супроводжується фото- і відео зйомкою;
 • перепакування, в разі потреби.

Ми також пропонуємо клієнтам різні типи відправлень міжнародних автотранспортних перевезень: повне завантаження (FTL) і збірний вантаж (LTL). Повне завантаження передбачає, що клієнт розпоряджається всім вантажним простором автомобіля, наявність єдиних відправника та одержувача. Збірне відправлення — це консолідація декількох замовлень в одному контейнері, наявність декількох відправників і одержувачів. Клієнт може вибрати найзручніший для нього спосіб: автоперевезення FTL надає свободу розпорядження вантажним простором, а LTL дозволяє заощадити, якщо ваш вантаж не вимагає всього контейнера.

UTEC Logistics гарантує високий рівень сервісу і швидке міжнародне автоперевезення з Німеччини, Іспанії, Італії, Франції та інших країн Європи. Для нас важливо, щоб клієнт був задоволений та міг надалі працювати з нами, адже наша компанія завжди орієнтується на довгострокову співпрацю. Міжнародне перевезення вантажів автомобільним транспортом від UTEC Logistics відрізняється сучасним підходом і налагодженими процесами.