• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_товарів_з_європи
UTEC-L_доставка_товарів_з_європи-1

Замовлення товарів з Європи

UTEC-L_картинка_доставка_товарів_з_європи

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

У Європі можна замовити безліч корисних і популярних в Україні товарів. Бізнес, побудований на реалізації на вітчизняному ринку актуальних і унікальних товарів з Європи, може принести власникові великий прибуток. Але щоб уникнути непотрібних витрат і не гаяти час, потрібно правильно вибрати перевізника. Компанія UTEC Logistics пропонує професійну доставку товарів з Європи в Україну, яка дозволить в стислі терміни привезти бажаний товар в Україну. Ми беремося за запити будь-якої складності та створюємо продумані маршрути транспортування вантажу. Прозорі ціни, повний комплект додаткових послуг, багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень — все це — UTEC Logistics.

Наша компанія працює для клієнта, якщо ви хочете замовити товари з Європи — зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Доставка товарів з Європи в Україну

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics, яка має гарну репутацію в своїй сфері, здійснює доставку товарів з Європи. Ринки Німеччини, Іспанії, Італії, Франції та інших європейських країн пропонують широкий спектр унікальних і популярних товарів, які знайдуть своїх щасливих покупців в Україні. Організувавши стабільне постачання європейських товарів для реалізації на вітчизняному ринку, можна побудувати прибутковий бізнес. Наша компанія може в цьому допомогти, адже ми пропонуємо доступні ціни, прозорість усіх процесів, розробку швидких і вигідних шляхів транспортування. Замовлення товарів з Європи з нами — це просто і вигідно.

Представництво UTEC Logistics розташоване в Польщі, в місті Варшава, воно допомагає координувати і контролювати всі процеси доставки товарів з Європи. Наш обладнаний склад дозволяє провести сортування, зважування, маркування, перепакування. Тому ми підготовлені до замовлень будь-якої складності!

Які дорогі й дешеві товари з Європи замовляти

Європейська продукція знана через свою високу якість, тому вона завжди популярна в Україні. Групи товарів, відомих в нашій країні, включають:

 • одяг, взуття, текстиль;
 • побутова електроніка;
 • господарські товари;
 • посуд;
 • цифрова техніка.

Всі ці товари може доставити компанія UTEC Logistics. Завдяки широкому асортименту продукції та безлічі унікальних пропозицій на європейських ринках, українському бізнесменові неважко знайти власну перспективну нішу та розвивати її, налагодивши доставку товарів з інтернет-магазинів Європи і не тільки.

Особливості доставки товарів з Європи від UTEC Logistics

Наші послуги орієнтовані на клієнта і його потреби, а це значить, що до опрацювання кожного замовлення ми підходимо в індивідуальному порядку. Тому ми гарантуємо гнучкі умови для замовника, а також помірні ціни та оптимізований маршрут, завдяки якому ви отримаєте свій вантаж в стислі терміни.

Способи перевезення товарів з Європи від UTEC Logistics:

 • авіадоставка. Це найшвидший, а також надійний спосіб перевезення вантажів, з його допомогою можна доставити товар в будь-яку точку світу за лічені дні;
 • автомобільні перевезення. Чудово підійдуть для перевезення малогабаритних вантажів. Оптимальне поєднання ціни та швидкості доставки.

У кожного клієнта є можливість вибрати спосіб транспортування згідно з його вимогами і можливостями. Доставка з Європи, ціна такого перевезення варіюється в залежності від маршруту та обсягів замовлення, супроводжується рядом обов’язкових та додаткових послуг, серед них:

 • розробка кращого маршруту проходження товару за допомогою передової логістики;
 • оформлення всіх необхідних паперів згідно з усіма міжнародними нормами, розмитнення товарів з Європи;
 • надання консультацій до, під час та після реалізації доставки;
 • інспектування вантажів на предмет пошкоджень, надання фото та відео звітів;
 • доставка збірних вантажів з Європи;
 • он-лайн відстеження доставки товарів з Європи та оперативний зв’язок з менеджером;
 • за бажанням замовника ми також можемо замовити пробну партію товару, знайти найвигідніші пропозиції на ту чи іншу продукцію.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція — зв’яжіться з нами зручним для вас способом: зателефонуйте або залиште заявку на сайті.