Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

  • Ukrainian
    • Russian

Нові можливості для бізнесу

UTEC-L_Нові_можливості_для_бізнесу

27.05.2020

В останні роки економічні експерти активно обговорювали перехід левової частки торгівлі від ритейла до e-commerce, тобто зі звичайних магазинів до онлайнових покупок. Але цей процес відбувався поступово та зі звичайними магазинами ніхто не поспішав прощатися. Все змінилося з горезвісної пандемією вірусу COVID-19 або коронавірусу. Цілі країни посадили своє населення на карантин, фактично — під домашній арешт, а громадські заклади, в тому числі — магазини, виявилися закритими, та й ходити в них стало нікому. Це дало величезний поштовх для розвитку онлайн-бізнесу по всьому світу — люди стали більше купувати товари в Інтернеті.

Очевидна й незворотність e-commerce — тепер мало хто захоче використовувати звичайний магазин, якщо можна купити все, що потрібно за пару кліків. Так, авторитетний статистичний порталу Statista прогнозує, що у 2021 світовий ринок електронної комерції складе $4,9 трлн на рік. А за даними Digital Commerce 360, обсяг онлайнових продажів в світі за період 2016-2019 рр. зростав в середньому на 20% в рік. У той же час, роздрібні оффлайн-продажі збільшувалися на 3,5% за рік. Якщо подібна тенденція збережеться, то обсяги світового ринку e-сommerce перевищать обсяги традиційного роздробу вже до 2036 року.

E-commerce та Китай: Як заробити на торгівлі з Піднебесної

Україна та Китай протягом останнього десятка років настільки активно розвивають торговельно-економічні відносини, що КНР вийшла на перше місце як бізнес-партнер нашої країни в 2019 році. Тому для українського підприємця китайський товарний ринок є цільовим і актуальним, в тому числі й для власників онлайн-магазинів. Більше того, період епідемії попит на китайські вироби тільки виріс. Особливо це стосується медичних, захисних, протиепідеміологічних товарів, які зараз розходяться, як гарячі пиріжки. Незважаючи на те, що карантин наближається до кінця, лікарі готують нас до того, що COVID-19 — це надовго, а значить, що попит на захисні товари з Китаю буде продовжувати рости.

Крім того, в Китаї активно виробляють спеціальні захисні пристрої, які допомагають боротися з коронавірусом і є трендовими товарами. Це і бактерицидні ультрафіолетові лампи, і стерелізатори гаджетів та продуктів харчування, і навіть так званий “гігієнічний гак”, за допомогою якого ви можете відкривати двері, уникаючи прямого контакту.

Саме через збільшення попиту на китайські товари та стрімкий розвиток онлайн торгівлі міжнародна логістична компанія UTEC Logistics розширила свої послуги та запустила оперативні чартерні авіарейси з Китаю.

Переваги чартерної доставки від UTEC Logistics:

  • швидке прибуття замовлень — ваш товар приїде з Китаю в Україну за одну добу (термін доставки від аеропорту в Пекіні в аеропорт в Борисполі);

  • це безпечно, надійно та зручно;

  • наявність офісів та складів в Китаї, завдяки ним ми контролюємо процес доставки на всіх етапах;

  • наявність прямих контрактів з авіаперевізниками, виробниками і постачальниками в Китаї.

Чартерні перевезення — це найшвидший спосіб доставки великих та малих партій товарів для тих клієнтів, які не хочуть чекати й цінують свої гроші та час.

Крім того, міжнародна логістична компанія UTEC Logistics пропонує повний комплекс послуг з торгівлі з Китаєм (експорт та імпорт). Якщо вас цікавлять торгові відносини з КНР — напишіть або зателефонуйте нам, і ми знайдемо для вас найкраще та вигідне рішення.

0800 215 777

пн-пт 8:00-21:00 сб-нд 9:00-20:00

Наші клієнти

U_Logo_AliExpressU_Logo_AsusU_Logo_HuaweiU_Logo_Sr_Express