Карантин і брак медичних виробів першої необхідності

Новини 02.04.2020

Україна продовжує дотримуватися карантинних заходів для перешкоджання поширенню вірусу COVID-19, який в даний момент загрожує всьому світу. Для того, щоб щодня забезпечувати належний рівень захисту наших співвітчизників, потрібні медичні вироби першої необхідності, такі як маски, тести, безконтактні термометри, захисний одяг та багато іншого. Кожна одиниця цієї продукції на рахунку, адже вона сьогодні рятує життя людям.

На жаль, українська фармацевтична промисловість не була готова до різкого зростання попиту на цю продукцію. Тому зараз і держава, і підприємці стали шукати зовнішні джерела виробництва і поставки медичних товарів. Багато українських компаній («Нова пошта», АТБ, Сільпо, Interpipe і ін.) виділяють великі кошти на боротьбу з епідеміями, на закупівлю дефіцитної продукції.

UTEC Logistics також вносить свою посильну, але таку важливу лепту в негласну антивірусну кампанію — ми налагодили контакти з китайськими виробниками медичних товарів першої необхідності. Ми можемо допомогти будь-якому українському бізнесу, зацікавленому в поставках медичних масок і респіраторів, безконтактних термометрів, тестів на СOVID-19. Вся продукція наших партнерів сертифікована відповідно до міжнародних стандартів і норм, і виготовляється під суворим контролем і абсолютно легальна, а величезні потужності виробництв дозволяють замовляти партії будь-яких обсягів. У свою чергу, UTEC Logistics пропонує висококласний сервіс і оперативну доставку з Китаю в Україну (від 3 до 5 днів) партій медичних товарів в будь-яких розмірах. Якщо вас зацікавило спільне співробітництво для подолання епідеміологічного кризи, звертайтеся до UTEC Logistics.

Ми сподіваємося, що незабаром епідеміологічна ситуація залишиться в минулому, а наша країна зможе забути про карантин. Але поки що важливо залишатися пильним, співчувтливим і готовим до труднощів.

Команда UTEC Logistics бажає вам і вашим близьким самого міцного здоров’я і сил, щоб подолати цей непростий період.