Акція «Ми творимо добро»

Новини 20.12.2017

Кожні батьки стикаються з питанням, як виховати дитину гідною і успішною особистістю. Але як допомогти діткам, від яких відмовилися, віддавши в дитячий будинок?

У Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті проживає 172 вихованця різного віку. Діти, які живуть тут — сироти від народження або після відмови від них батьків через вроджену хворобу (ДЦП, параліч, епілепсія, синдром Дауна, щелепно-лицьові патології та інші). Про вихованців постійно дбають і знаходяться поруч лікарі та медсестри, які допомагають малюкам подолати труднощі і, пов’язані з їх станом.

Так, дітлахи займаються рукоділлям — недавно дитячому будинку презентували швейні машинки, за допомогою яких вихованці роблять прості, але милі вироби для себе та інших. Крім творчого таланту, швейна робота допомагає поліпшити моторику і розвинути впевненість в своїх силах.

Команда з компаній UTEC Logistics і Flylights організувала благодійну акцію «Ми творимо добро» до Дня Св. Миколая (#митворимодобро). Співробітники компаній провідали діточок в їхньому будинку, для того, щоб подарувати трохи щастя і посмішок. Зустріли їх радо, з танцями і пісеньками на святковому концерті.

Після виступу і спілкування з дітьми, ми передали подарунки дітям «від святого Миколая», а також допомогу інтернату.

P.S. Візит в дитячий будинок залишив тільки світлі спогади від безлічі дитячих посмішок. Команда UTEC Logistics сподівається, що кожна з сиріт, які так потребують підтримки, зможуть подолати труднощі і зможуть знайти своє щастя. Якщо ви хочете допомогти дітям досягти цього, приєднуйтесь до проекту і зробіть свій внесок в підтримку дитячих будинків. Напишіть нам з позначкою «Проект Ми творимо добро»!

Міжнародна компанія UTEC Logistics займається організацією відправлень по всьому світу — такими, як термінова доставка з Китаю або авіадоставка з США.