UTEC Logistics визнали найкращою логістичною компанією на ринку мультимодальних вантажних перевезень у 2022 році

Новини 15.12.2022

Українська компанія UTEC Logistics визнана переможцем у номінації «Найкраща комплексна логістична компанія» за результатами проведення престижної премії Ukrainian Logistics Award-2022.

Фінальна частина премії з нагородженням учасників щорічного конкурсу відбулась під час бізнес-конференції «ХХVII Всеукраїнський День Логіста: трансформація логістичної системи України – механізми відновлення». Організатор – компанія ТradeMasterGroup.

«UTEC Logistics не випадково отримав нагороду саме у номінації «Найкраща комплексна логістична компанія». Компанія позиціонується на ринку вантажних перевезень як мультимодальний логістичний оператор, який організовує доставку товарів в Україну у будь-яких комбінаціях будь-якими видами транспорту по різним напрямкам», – зазначив генеральний директор компанії Роман Базакін.

За його словами, у 2022 році UTEC Logistics надав рекордну кількість послуг з перевезень комбінованим видами транспорту. Це авіачартери у Європу та автотранспорт в Україну, у тому числі включаючи новий логістичний продукт «Китай поруч». Компанія першою в Україні, після початку повномасштабного вторгнення росії, розробила маршрут по доставці товарів з Китаю терміном всього 14 днів. Це і перевезення габаритних генеральних вантажів морем у всі провідні порти поблизу України. Також компанія налагодила доставку вантажів автомобільними траками з європейських країн терміном від трьох днів.

Операційний директор UTEC Logistics Артем Мороз, розказав учасникам бізнес-конференції за рахунок чого вдалось ефективно адаптуватись до ведення бізнесу в умовах війни з росією.

«Через закриття авіаційного простору України компанія у короткі строки перейшла на мультимодальні способи доставки вантажів. Зокрема, ми визначили ключові транзитні вантажні авіахаби у Європі, здатні оперувати великими партіями вантажів в умовах різкого збільшення попиту від українського ринку. Це аеропорти у Франкфурті (Німеччина) та у Варшаві (Польща). Звідти товар траками доставляється в Україну», – описав ситуацію Артем Мороз.  

За його словами, компанія скористалась власною мережею агентів та діловими зв’язками, які були напрацьовані у минули роки. Спеціалісти UTEC Logistics провели титанічну роботу по оптимізації термінів транзиту та собівартості доставки вантажів українським клієнтам.

«Наприклад, на китайському напрямку UTEC Logistics змогла зменшити собівартість перевезення за рахунок удосконалення алгоритмів консолідації вантажів. Перевага полягає у тому, що компанія у місті  Шеньчжень у Китаї має власні офіс та склад. Відповідно ми здатні оперативно формувати партії як для клієнтів, які замовляють доставку тоннами, так і для підприємців, які закупають продукцію вагою від 20 кг», – зауважив Артем Мороз.

Українська логістична компанія UTEC Logistics – експерт з мультимодальних вантажних перевезень з будь-якої точки світу всіма видами транспорту: авіа, морем, залізницею та автомобілями. За понад 15 років досвіду роботи на міжнародному логістичному ринку компанія сформувала комплекс послуг з митним оформленням, включаючи пошук постачальника, викуп товарів, консолідацію вантажів на власному складі у Китаї, доставку клієнту. Компанія має офіси в Україні, Польщі та Китаї.

Після 24 лютого UTEC Logistics запустив новий логістичний маршрут «Китай поруч». Завдяки йому товари з Піднебесної гарантовано потрапляють до України за 14 днів.

Через обстріли росіянами критичної інфраструктури у листопаді компанія запровадила новий продукт для українських рітейлерів – «Чартер зарядних станцій та повербанків». Цей логістичний маршрут за 6 днів забезпечує доставку українцям генераторів, джерел живлення, повербанків тощо.