Китайське весілля

Новини 09.04.2016

У чому різниця між китайським весіллям та укладенням шлюбу по західному стандарту? Істина ховається в деталях, про які розповідає цей матеріал.

Китай знаменитий своїми незвичайними для європейця традиціями, тому логістична компанія UTEC Logistics, яка займається доставкою з Китаю в Україну морем, повітрям та залізницею різноманітних товарів, зібрала цікаві факти про весільні звичаї китайців. Якщо ви плануєте купити товари в Китаї, скористайтеся нашим зручним сервісом.

Сучасне китайське весілля відрізняється від західного акцентами та пріоритетами. Так як жителі Китаю відрізняються забобонність, багато уваги вони приділяють виконанню різного роду містичних ритуалів. Весілля починається з вибору вдалої дати — найкраще вибрати парне число, адже воно означає подвійну вдачу.

Далі відбувається шлюбна фотосесія — чи не важливіша подія, ніж розпис або застілля. З перших весільних фотографій починається сімейний альбом. Місце проведення фотосесії обмежене тільки фантазією та можливостями наречених — це може бути не тільки павільйон, але і барвиста садиба, мальовничий парк, старовинна пам’ятка і т. д.

Традиційний колір сукні нареченої — червоний — в наші дні поступився білому, мабуть, під впливом заходу, адже раніше білий колір асоціювався з трауром.

Що стосується процедури реєстрації, то вона проходить без помпи — пару просто розписують, в свідоцтво про шлюб вклеюють фотографії нових чоловіка і дружини.

А ось банкетний зал або ресторан до застілля прикрашають розкішно, згідно з китайськими традиціями, а під час святкування в повітрі ляскають нескінченні хлопавки. Не забуті й феєрверки. Чим голосніше веселяться та шумлять присутні, тим щасливіше буде життя молодят. В ході святкування пара тричі змінює традиційне вбрання, обходить кожного гостя, які вимовляють вітальні промови (тому часто одружені йдуть з-за столу голодними =). В цей час друг нареченого роздає запрошеним квіти і збирає грошові подарунки в спеціальну коробочку.

Молоді, їх сім’я та гості веселяться, співають караоке, п’ють міцні та прохолодні напої, пляшки з-під яких прикрашені фотографіями нареченого і нареченої. Замість весільного торта пригощають фруктами та солодощами.

Організація весілля в Китаї — прибутковий і успішний бізнес, адже одна церемонія коштує в середньому 10–12 тис. доларів.

Якщо ви зацікавлені у встановленні бізнесу на товари з Китаю, вам необхідна допомога від кваліфікованого посередника в міжнародному бізнесі. Логістична компанія UTEC Logistics надасть високоякісні послуги з доставки товарів з Китаю, а також забезпечить допомогу в організації бізнесу.