Залізничні перевезення з Гонконгу

Залізничні перевезення з Гонконгу

Залізничні вантажні перевезення з Гонконгу в Україну стають все більш популярними. Проте злободенними проблемами для підприємців залишаються плутанина у документації, незнання мови, неправильно організоване транспортування, непередбачені ситуації на митниці. Щоб уникнути збитків, варто знайти надійного партнера у сфері логістики. Вигідно та безпечно доставити вантаж із Гонконгу за доступною ціною вам допоможуть фахівці міжнародної компанії UTEC Logistics.

Перевезення вантажу з Гонконгу залізницею — особливості

Попри те, що Гонконг входить до складу КНР, він має вигідні особливості з погляду логістики. У Гонконгу є товари, яких немає на материковому Китаї. При цьому відсутній ПДВ на всю продукцію, крім тієї, на яку потрібен акциз.

Вся електронна продукція, яка виготовляється у Гонконгу, має міжнародну версію. Тому не доведеться розбиратися з інструкціями китайською мовою та додавати інші мови.

Однак доставка вантажів з Гонконгу на далекі відстані потребує певного досвіду та знань. Компанія UTEC Logistics організує безпечну, швидку та недорогу за вартістю відправку вантажів або посилок з Гонконгу в Україну. Із замовником попередньо обговорюються всі деталі перевезення. Враховуються конкретні побажання клієнта.

Для потенційних імпортерів головною перешкодою для переходу з морського транспорту на залізничні контейнерні перевезення залишаються високі ціни. Скільки коштує транспортування, залежить від обсягу та ваги вантажу.

Загальний час доставки товарів з Китаю залізницею залежить від можливих ускладнень і простою вагонів у дорозі.

Плюси доставки товарів з Гонконгу поїздом

Використання залізниці є багато в чому вигідною альтернативою морському та повітряному транспорту. Вибравши залізничний транспорт, ви можете бути впевнені, що вантаж буде доставлений швидше, ніж морем, і дешевше, ніж повітрям.

Ще одним плюсом залізничних вантажоперевезень вважається той факт, що цей спосіб транспортування не залежить від кліматичних умов. І хоча зовнішня температура впливає на вологість у контейнері, ця обставина давно не є проблемою. Сучасні компанії пропонують послуги зі встановлення спеціальних вологопоглиначів усередині контейнерів.

Перевезення вантажу з Гонконгу залізницею — також досить безпечний метод транспортування. Крадіжки товарів чи пожежі є вкрай малоймовірними. Крім того, контейнерні перевезення залізницею вважаються більш екологічними, ніж автомобільні.

Типи вантажів, які доставляють із Гонконгу залізничним транспортом

Для українських підприємців особливий інтерес при залізничній доставці становлять такі товари:

  • електроніка;
  • побутова техніка;
  • комп'ютери та смартфони;
  • одяг, текстильні матеріали та вироби;
  • косметичні засоби;
  • харчові продукти;
  • меблі;
  • різні інструменти та апарати.

Доставка з Гонконгу поїздом — найкраще рішення для транспортування сипучої продукції, адже оплата здійснюється за обсяг або вагу вантажу, що перевозиться.

Чому слід вибрати нашу компанію?

Швидко та якісно доставити товари з Гонконгу до України вам допоможе логістична компанія UTEC Logistics. Ми пропонуємо найкращі рішення щодо прийнятної вартості та гарантуємо ефективне обслуговування.

Компанія розробляє дієві стратегії та допомагає підприємцям у розв'язанні проблем, спричинених глобалізацією міжнародної торгівлі.

Ми беремо на себе всі юридичні та логістичні питання та робимо все для того, щоб доставка вантажів пройшла максимально швидко, якісно та без зайвих турбот для вас.

Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про наші логістичні рішення. Зателефонуйте нашим фахівцям або залиште заявку, використовуючи форму на сайті, щоб дізнатися, скільки коштує та чи інша послуга, отримати детальну консультацію з питань, які вас цікавлять, або домовитися про співпрацю.

Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Консолідація вантажів
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами