Незвичайні, але корисні предмети для офісу

Новини 20.07.2016

Часом ми проводимо в офісі набагато більше часу, ніж в рідних пенатах. Тому, завжди хочеться, щоб робоче місце було затишним і не давало сумувати робочими годинами.

Логістична компанія UTEC Logistics займається не тільки міжнародними вантажними перевезеннями, а й облаштуванням офісного побуту. Адже задоволений працівник й гарячі замовлення виконає, й перевезення вантажів в Україну організує по самому оптимальному шляху. Тому ми пропонуємо добірку прикольних штучок, які допоможуть «підсолодити» офісний побут.

Скільки клавіатур було знищено солодкою ранковою кавою або чаєм! Ця водонепроникна клавіатура не боїться рідини — просто протріть поверхню серветкою.

Годинник без будь-яких цифр або насічок — чудовий спосіб боротися зі звичкою перевіряти, скільки хвилин пройшло з моменту попередньої перевірки. Ця звичка не тільки відбирає час, але і створює відчуття «нескінченного робочого дня».

Обтягнута сіточкою кулька допомагає побороти стрес і напруження. Якщо вам видався важкий робочий день, можливо варто зігнати негативний настрій, стиснувши іграшку посильніше — вам точно стане легше!

Кружка з маркером — проста й зручна нагадувалка. Якщо вас чекає важлива нарада з приводу доставки з України до Китаю, або ви збираєтеся зробити декілька важливих дзвінків з приводу «палаючої» посилки з США, залиште самому собі повідомлення, щоб не забути чогось важливого.

Хочеться розім’ятися не встаючи? Альтернатива звичайному потягуванню — крісло-тренажер, який дозволить розім’яти затерплі кінцівки. До того ж, це просто весело!

Всі ці гаджети можна (і навіть потрібно) замовити з інтернет-магазинів китайських товарів — все замовлене вами оперативно привезе UTEC Logistics. Компанія вже багато років спеціалізується на доставці китайських товарів оптом і в роздріб.

P.S.: Такий органайзер, можливо, не надто «офісна» річ, але ми впевнені, що багатьом дівчатам сподобається такий органайзер.