• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_авіаперевезення_вантажів
UTEC-L_авіаперевезення_вантажів-1

Карго в Україну

UTEC-L_картинка_карго_доставка

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

За допомогою вантажоперевезень карго легко організувати безперебійні поставки бажаного товару, як для його подальшої комерційної реалізації, так і для особистого користування.

Кожен підприємець зацікавлений в скороченні своїх витрат — як грошових, так і часових. В такому випадку перевезення карго в Україні стане ідеальним рішенням через свою низьку вартість і швидкоплинну процедуру оформлення документів. Замовнику потрібно просто вказати вагу і габарити товару, а інші турботи візьме на себе транспортна компанія.

Компанія UTEC Logistics допоможе в організації карго-доставки з Європи, Китаю, США та інших країн. Багаторічний досвід і висока кваліфікація персоналу компанії гарантують оперативне вирішення проблем будь-якої складності. Ми завжди раді новим клієнтам і цінуємо постійних замовників!

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Карго: «Китай-Україна»

UTEC Logistics — це не тільки карго-компанія, ми пропонуємо всім зацікавленим у співпраці з нами допомогу в розвитку вашого бізнесу. Якщо вас заважає мовний бар’єр або трохи не вистачає досвіду в спілкуванні з постачальниками тієї чи іншої країни, ми допоможемо:

 • знайти найвигідніші пропозиції на ринку;
 • провести переговори задля вашого зиску;
 • надіслати пробні зразки товару;
 • розібратися в правилах;
 • викупити товар і оформити документів на карго.

З нашою допомогою ви швидко налагодите будь-які перевезення карго: «Китай-Україна», «США-Україна» та інші.

UTEC Logistics — карго-доставка вантажів високого рівня

Наша компанія вже багато років працює на ринку вантажоперевезень і заробила репутацію ефективного і посередника у вирішенні транспортних питань. Ми здійснюємо карго-доставку з Європи, США, Китаю та інших країн, наша компанія зацікавлена в процвітанні партнерів і орієнтується на тривалу співпрацю, тому ми постійно вдосконалюємо якість наших послуг. Ми доставляємо товар, в тому числі — карго — такими видами транспорту:

 • авіадоставкою. Авіа карго — найшвидший (термін прибуття — від 3 днів), даний спосіб, найкраще використовувати для транспортування дорогого товару, а також термінових посилок;
 • залізничним перевезенням. Оптимальний за ціною і термінами (від 22 днів) спосіб;
 • автодоставкою. Автомобіль відмінно підійде для перевезення на невеликі відстані (термін — від 5 днів);
 • кораблем. Але дешевий спосіб транспортування строком від 35 днів, який дозволяє перевозити величезні партії вантажів з великих морських центрів (наприклад, карго «Туреччина-Україна»).

Доставка від UTEC Logistics також пропонує:

 • допомогу в оформленні вигідних для вас умов замовлення;
 • розрахунок приблизної вартості послуг;
 • складання оптимально швидкого і дешевого маршруту для карго-доставки;
 • контроль за товаром на всіх етапах його транспортування;
 • оформлення потрібних паперів і митне очищення карго-вантажу;
 • доставку замовлення на наш склад в Україні.

Існує цілий комплекс додаткових послуг, які пропонуються клієнту в залежності від його потреб:

 • інспекція вантажів, звіт про їх стан з фото- і відеоматеріалами;
 • доставка замовлення «під ключ» за вказаною клієнтом адресою.

Ми також здійснюємо відправлення двох типів — повне (FCL) та збірне (LCL). Перше передбачає наявність одного відправника і одного одержувача, воно підійде клієнту, якщо у нього великогабаритний вантаж або він хоче отримати контейнер в своє одноосібне розпорядження. Друге вид відправлення передбачає консолідацію вантажів від декількох клієнтів і доставку кільком одержувачам за одним транспортним документом. Таке карго-перевезення дозволить істотно заощадити витрати на доставку.

Клієнт може динамічно відстежувати статус доставки карго, а також консультуватися з менеджером і службою підтримки по будь-яких питань, що стосуються його замовлення. У разі затримки, ми абсолютно безкоштовно розмістимо вантаж на власних складах, де він чекатиме відправлення.

Укладений з нами договір містить всю необхідну інформацію щодо термінів, тарифів і умов доставки карго в Україні.

Розвивайте свій бізнес разом з нами

Налагоджена доставка популярних товарів з-за кордону дозволяє створити і розвивати вітчизняний бізнес. Серед інших послуг, міжнародна компанія UTEC Logistics реалізує безперебійну доставку за допомогою вантажоперевезення карго з найбільших ринків світу, таких як США, Китай, Європа, Туреччина. Карго — це комерційний тип вантажу, який реєструється за спрощеною процедурою, в документах мають бути вказані тільки вага і габарити продукції. Замовник в такому випадку звільняється від необхідності возитися з сертифікатами та іншими формальностями, цим займається безпосередньо транспортна компанія. Варто відзначити, що так можна перевозити тільки дозволені законодавством товари.

Одне з головних достоїнств такого транспортування — це досить низька вартість, замовник істотно заощадить, скажімо, на карго з Китаю в Україну. Це надзвичайно вигідно, якщо підприємець хоче налагодити поставки певних товарів на постійній основі. Але для цього необхідно вибирати тільки кваліфікованих логістів, які допоможуть комплексно організувати перевезення.

UTEC Logistics в інших країнах

На сьогоднішній день компанія UTEC Logistics представлена в Китаї, Гонконгу, США, Польщі, де знаходяться як наші офіси, так і складські приміщення. Представництва допомагають нам координувати і контролювати процеси транспортування, з їх допомогою ми легко реалізуємо замовлення будь-якої складності, наприклад, великооптову карго-доставку в Китаю в Україну. З нашого складу в Гуанчжоу ми привеземо необхідний замовлення і в стислі терміни він виявиться на складі для карго в Одесі.