Незвичайні китайські професії

Новини 22.08.2016

Жителі Китаю серйозно підходять до питання працевлаштування і вибору професії. А так як Китай — країна для європейця загадкова і повна несподіванок, закономірно, що серед затребуваних китайських професій зустрічаються дуже незвичайні. Міжнародна компанія UTEC Logistics, яка, зокрема, займається доставкою товарів з Китаю (у нас клієнт можете замовити, наприклад, китайське обладнання для виробництва), склала цікавий список популярних і несподіваних професій, які обирають китайці.

Компаньйон для бігу

Якщо ви хочете почати бігати, але ваші друзі лінуються розділити з вами здорове дозвілля, а музики з навушників недостатньо, щоб зробити пробіжку цікавою, ви можете скористатися послугою компаньйона для бігу. Він розважить вас під час моціону і мотивує домагатися результату.

Готельний критик

Професія схожа з ресторанним критиком — від критика готелів потрібно оцінити об’єктивно заклад по усіх важливих параметрах — комфорту, сервісу, ціновій політиці та ін. Це популярна професія, адже дуже багато молодих китайців живуть в закладах готельного типу та хочуть знати, де їм буде краще всього.

Професійний бабайка

У просунутих «кімнатах страху» вас будуть лякати не похмурі ляльки чи намальовані монстри, а живі переодягнені люди. Тому ніколи не знаєш, що саме утне актор, якому платять за те, щоб ви пішли з кімнати з парою нових пасів сивого волосся.

Майстер ремонту іграшок

Магазини китайських товарів, крім іншого, славляться найрізноманітнішими іграшками для дітей. Але діти є діти — вони ламають іграшки із завидною постійністю, а потім влаштовують з цього приводу сцени з ревом і сльозами. Від такої трагедії врятує майстер лагодження іграшок, який швидко пришиє ведмедику лапу.

Інспектор нерухомості

Це не просто оцінювач, який визначить вартість квартири, це людина, яка в пошуках неполадок і проблем залізе в кожен закуток приміщення. Після такого огляду ви можете не хвилюватися, що у вас через місяць з’являться тріщини на стінах або почне протікати душ.

Виконавець доручень

«Чарівний служка за викликом» — так можна описати цю професію. Такий працівник допоможе з покупками, доставкою товару в потрібне місце або поверне забуту річ.

Очищувач крабів від панцирів

Ви любите крабів, але вам важко і неприємно очищати його м’ясо від панцира? Не хвилюйтеся, очищувач опанував цим мистецтвом досконало, просто приведіть його з собою в ресторан!

Китай — це не тільки дивовижне місце з безліччю дивних звичаїв, а й найбільший експортер товарів в світі. UTEC Logistics пропонує оперативне і вигідне транспортування товарів з Китаю оптом і в роздріб. Компанія здійснює авіадоставку з Китаю, а також морські вантажоперевезення і ж/д доставку вантажів з Китаю та має складами та офісами в КНР, що дозволяє реалізовувати замовлення швидко та якісно.