Китай потребує допомоги через коронавірус!

Новини 06.02.2020

На початку 2020 року світове співтовариство зіткнулося з глобальною небезпекою: коронавірус

2019- nCoV викликав спалах пневмонії нового типу. Пандемія завдала першого удару по Китаю (провінція Хубей, місто Ухань) і на сьогоднішній день поширилася практично по всьому світу.

Станом на 06.02.2020 підтверджено більше 30 000 заражень і 500 летальних випадків (дані постійно оновлюються), і невідомо, наскільки ці цифри зростуть у подальшому.

Епідемія поступово перекинулась на інші міста і влада Китаю була змушена оголосити в частині країни карантин, в якому опинилося більше 60 000 000 жителів. Закриті магазини, компанії відкликають своїх працівників, нестача медичних товарів першої необхідності — країна, фактично, завмерла в страху, очікуючи подальшого розвитку подій і допомоги від небайдужих. Заражені є в кожній провінції Китаю, а останнім часом почастішали випадки інфекції і за межами КНР.

Сьогодні коронавірус є найбільш обговорюваною темою, адже він загрожує всій світовій спільноті. Всесвітня організація охорони здоров’я просить $700 млн для боротьби з пандемією, Фонд Білла і Мелінди Гейтс пожертвує більше $100 млн на дозвіл епідеміологічної ситуації, у Швейцарії створений міжнародний фонд для збору грошей на пошук вакцини від страшної хвороби. По всьому світу люди збирають кошти та організовують допомогу Китаю в тяжкій ситуації.

Для команди UTEC Logistics ця трагедія є ще більш важкою через десятки співробітників, які працюють в офісах логістичної компанії в Китаї та Гонконгу. Допомогти в цій важкій ситуації можна тільки справою, тому компанія закупила на власні кошти близько 2 000 000 медичних масок, дефіцитного предмета першої необхідності для тих, хто знаходиться у карантині, які будуть відправлені в КНР вже на цьому тижні.

Зараз багато авіакомпаній відмовляються від перельотів в Китай, транспортне сполучення з країною дуже обмежене. Маски будуть доставлені по міжнародних каналах UTEC Logistics в китайські офіси завдяки прямим контрактам і партнерськими домовленостями з авіаперевізниками, які все ще здійснюють перельоти в регіон. А далі гуманітарна допомога буде поширена по державним установам країни і серед нужденних.

Ми закликаємо всіх не залишатися осторонь і допомагати КНР в боротьбі з коронавірусом. На сьогоднішній день китайським жителям катастрофічно необхідні: медичні маски і халати, одноразові бахіли і рукавички. Вислати гуманітарну підтримку ви можете через будь-які логістичні компанії, які все ще обслуговують рейси в Китай, або звернувшись до Посольства Китаю в Україні.