• Русский
    • Украинский
UTEC-L_залізничні_перевезення_вантажів
UTEC-L_залізничні_перевезення_вантажів-1

Залізничні перевезення вантажів

UTEC-L_картинка_зд_доставка

Якщо ви шукаєте, як недорого і швидко доставити вантаж з Китаю в Україну або Європу, зверніть увагу на вантажоперевезення поїздом, які здійснює компанія UTEC Logistics. Міжнародні з/д перевезення — це поєднання зваженої вартості та швидкого транспортування — дешевше авіадоставки й оперативніше переміщення по морю. Термін доставки вантажів залізницею — від 25 днів, ви отримаєте товар протягом місяця і не переплатите зайве. Залізничні перевезення відмінно підходять для будівельних вантажів, текстилю, електроніки, меблів.

Багатий досвід фахівців та налагоджені логістичні процеси роблять UTEC Logistics лідером українських міжнародних доставок. Ми організовуємо збірні (LCL) і повні (FCL) контейнерні перевезення, в залежності від обсягу клієнтського вантажу. Ми гарантуємо високий рівень безпеки та надійності, а також даємо вичерпні консультації з усіх питань, які стосуються послуг вантажоперевезення.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наши клиенты

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Отзывы клиентов

Новости логистики

UTEC-L_Новый_чартер_Пекин-Борисполь._Как_у_нас_это_получилось

09.09.2020

Новый чартер Пекин-Борисполь. Как у нас это получилось

Немного гордости от UTEC Logistics в ленте новостей. Сегодня из Пекина в Борисполь впервые прилетел коммерческий чартер. Это хорошая новость...

UTEC-L_Время_присматриваться_к_авиадоставке_из_Индии

20.08.2020

Время присматриваться к авиадоставке из Индии

Китай конечно большой, но он не весь мир. И если вы продаете одежду, обувь, бижутерию, текстиль и комплектующие к станкам,...

Оперативна З/Д доставка

Міжнародна залізниця з’єднує частини світу, дозволяючи перевозити різноманітні вантажі на тисячі кілометрів, це надійний спосіб транспортування, будматеріалів, меблів, техніки і багатьох інших товарів. Компанія UTEC Logistics здійснює щотижневі з/д відправки з Китаю в Україну та Європу, використовуючи оптимальні маршрути для швидкої доставки. Багаторічний досвід професійної діяльності зробив нас впевненим лідером в області залізничних перевезень — ми гарантуємо безпеку кожного замовлення і вигідні умови для всіх клієнтів.

Які переваги перевезення вантажів залізничним транспортом

Вантажні перевезення поїздом не випадково вважають «золотою серединою» серед популярних способів доставки, вони:

  • дешевші за транспортування авіацією;
  • швидші за судноплавну доставку;
  • більші та надійніші за послуги вантажоперевезення автомобілем.

Крім того, асортимент доступних до транспортування по залізниці товарів досить широкий, тому якщо ви хочете замовити міжнародну з/д доставку з Китаю в Україну чи країни Європи, обирайте поїзд. Доставка вантажів залізницею набирає велику популярність через свою енергоефективність — великого обсягу вантажообіг в поєднанні з відносно малим споживанням електроенергії. В такому випадку можливо економити не тільки транспортним компаніям, але й клієнтам, користуючись низькою ціною з/д перевезення вантажів.

Залізничні перевезення від UTEC Logistics

Замовляючи з/д перевезення у нашій компанії, ви отримуєте тільки найкраще обслуговування згідно з усіма міжнародними стандартами безпеки від провідної логістичної компанії. Ми використовуємо пломбування контейнерів, гарантуючи їх недоторканність під час транспортування, а також відстежуємо інформацію про їх місцеперебування у реальному часі, та надаємо додаткові послуги вантажоперевезення. Наші умови доставки з/д транспортом:

  • терміни доставки — від 25 днів;
  • щотижневі відправлення з Китаю;
  • митне оформлення вантажів;
  • складання оптимального маршруту з/д вантажоперевезення по найвигіднішим для клієнта тарифам.

Окремо варто згадати способи організації контейнерних перевезень від UTEC Logistics. Ми використовуємо 20- і 40-футові контейнери.

Компанія UTEC Logistics пропонує індивідуальні рішення для клієнтів, в залежності від типу вантажу. Це повні відправлення (Full Container Load або FCL) — для великогабаритних вантажів, контейнер орендується за принципом «один відправник — один одержувач». Для малогабаритних відправлень ми пропонуємо консолідовані вантажі (Less Than Container або LCL). В цьому випадку в контейнер завантажується кілька різних посилок, у яких може бути кілька відправників і одержувачів. З/Д перевезення здійснюється за єдиним транспортним документом (як правило — коносаментом експедитора).

Залізничні перевезення за допомогою контейнера — це зручно і швидко. Запечатані контейнери легко транспортуються з мінімальними ризиками пошкоджень від завантажень і розвантажень. Ми зможемо швидко організувати і здійснити відправку вантажу поїздом, і протягом місяця ви отримаєте бажану посилку.

Вантажні залізничні перевезення — це перспективна галузь транспортування, яка постійно розвивається. Компанія UTEC Logistics є провідним гравцем в цій області та пропонує вигідні умови, гнучкі тарифи і відповідальний підхід до організації маршруту. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до наших консультантів, вони нададуть всю інформацію. Ми цінуємо своїх постійних клієнтів та раді новим замовникам!