• Ukrainian
  • Russian

Регулярні щотижневі перевезення вантажів

Замовив доставку китайського вантажу десь дешевше – і вже готуєшся доплачувати нервами. Слідом за умовною економією спливає: “друже, почекай – рейс затримується 5-7 днів” або “клієнт, повідомляємо – літак плигне у пару проміжних аеро-хабів”.

 

І в підсумку виходить: “вантаж прибув із затримками, а я втратив через це гроші і став гірше спати”.

Наші логісти турбуються про ваші солодкі сни і оберігають вас від логістичних жахіть. А усю любов до доставки вантажів вклали в послугу прямого регулярного чартеру за маршрутом Китай-Україна.

 

Наші логісти турбуються про ваші солодкі сни і оберігають вас від логістичних жахіть. І усю любов до доставки вклали у послугу прямого регулярного чартеру за маршрутом Китай-Україна.

 

Зміст послуги прямого чартеру:

 • Доставка вантажів зручна. Ми організуємо локальне переміщення вантажів з міст Шеньчжень, Гуанчжоу, Шанхай, Іу, Пекін до місця вильоту чартеру – міста Урумчі.
 • Доставка вантажів турботлива. Якщо необхідно, відправляємо вантаж з будь-якого місця Китаю в зазначені міста.
 • Доставка вантажів пряма. Ми не орендуємо частину судна, а завантажуємо Boeing 767 (35-39 тонн/195 м3) виключно товарами наших клієнтів. Завдяки такому рішенню літак рухається з Китаю в Україну без проміжних зупинок.
 • Доставка вантажів регулярна. Чартер відправляється раз на тиждень.
 • Доставка вантажів швидка. Транзитний час руху з аеропорту до аеропорту – 9 годин. Загальний час доставки – до 5 днів.
 • Доставка вантажів легальна. Ми віримо, що ніякі доставки “під ключ” не повинні існувати. Правила доставки: швидко, за помірну плату і з повним пакетом документів.

 

А ще ваші персональні менеджери не знають втоми і в разі необхідності нададуть додаткові послуги:

 • Митне оформлення на експорт і імпорт.
 • Доставку “до дверей” в Україні.
 • Перепакування, маркування та інші типи складських послуг.

 

Прямий чартер унікальний для України. Ми можемо орендувати судно цілком, тому що у нас великий потік вантажів, є свої склади в Китаї і ми працюємо на ринку доставки більше 10 років (а ще ми дуже любимо своїх клієнтів).

 

Послуга прямого чартеру унікальна для України. Маршрут за таким логістичним напрямом можливий, бо ми відправляємо велику кількість вантажів, у нас є свої склади та юрособи в Китаї і ми працюємо на ринку доставки більше 10 років (а ще ми дуже любимо своїх клієнтів).

 

Ми готові працювати як безпосередньо з власниками вантажу, так і з логістичними компаніями. Доставляйте вантажі прогнозовано і без зупинок за одним з найнижчих тарифів на ринку.

 

Заповнюйте форму на сайті! Телефонуйте персональному менеджеру або пишіть йому в месенджери і на електронну пошту!

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...