• Ukrainian
    • Russian
UTEC-L_перевезення_автомобілів_та_техніки
UTEC-L_перевезення_автомобілів_та_техніки-1

Міжнародне перевезення автомобілів і техніки

UTEC-L_картинка_перевозка_авто_техники

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Доставка автомобілів і техніки міжнародними контейнерними перевезеннями — це складний і ресурсомісткий процес, який вимагає професійного підходу. Для бажаючий замовити транспортний засіб з-за кордону, компанія UTEC Logistics пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з міжнародним перевезенням автомобілів.

Висока якість наших послуг в поєднанні з доступною вартістю гарантують позитивний досвід від співпраці з UTEC Logistics. Крім організації транспортування, ми також беремо на себе оформлення необхідних документів, митне очищення та інші формальності перевезення спецтехніки і автомобілів. З нами просто, швидко і вигідно!

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Перевезення техніки від професійних логістів

Логістична компанія UTEC Logistics з 2007 року організовує міжнародне транспортування, в тому числі — перевезення будівельної техніки, автомобілів та іншого великогабаритного транспорту. Багаторічний досвід дозволив нам не тільки налагодити внутрішні та зовнішні процеси, пов’язані з організацією доставки, але також заробити репутацію одного з лідерів цієї галузі. Ми проводимо доставку авто з США, Європи, Китаю та інших країн за вигідною для вас ціною. Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовлення, клієнт зможе вибрати найкращі умови для себе. Ми зацікавлені в розвитку бізнесу наших партнерів, так як орієнтуємося на тривалий термін співпраці. З нами просто і вигідно!

Як UTEC Logistics працює з міжнародним перевезенням автомобілів

Все більше клієнтів сьогодні користується доставкою авто з США, Європи, Китаю, тому що це простий спосіб отримати авто за низькою ціною або купити унікальну модель, яка не продається на внутрішньому ринку України. Сьогодні на перевезення легкового та технічного транспорту припадає до 15% світового обсягу вантажоперевезень, популярністю користується перевезення авто по ж/д, багато клієнтів вибирають перевезення автомобіля автовозом. Якщо ви вибрали залізничну доставку, то один з популярних варіантів, це перевезення авто «сіткою» — так називаються спеціальні вагони для транспортування автомобілів

Транспортування автомобілів вимагає високого професіоналізму і розвинутої логістики. У UTEC Logistics ми використовуємо комплексний підхід до доставки, щоб домогтися відразу кількох цілей — здійснити перевезення транспорту, уникнути пошкоджень, а також зробити це максимально швидко, в процесі заощадивши кошти нашим клієнтам. Тому фахівці UTEC Logistics відповідально працюють над оптимальними маршрутами для всіх способів транспортування, таких як авіаперевезення автомобіля або перевезення авто поїздом. Крім того, ми забезпечуємо якісне обслуговування замовлення, а також пропонуємо великий асортимент додаткових послуг.

Додаткові послуги включають:

  • переговори з постачальником і викуп у нього товару;
  • консолідацію вантажів в один контейнер;
  • перевірку справності товару і багато іншого.

Контейнерні перевезення спецтехніки і автомобілів від UTEC Logistics

Перевезення авто в контейнері на сьогодні є найпопулярнішим способом доставки авто з США, Китаю, ЄС. Крім очевидних переваг — захисту від пошкоджень і помірної вартості, контейнер також дозволяє завантажити порожнє місце запасними деталями, заощадивши час і гроші замовнику.

Міжнародне перевезення автомобілів є чудовим рішенням для тих, хто хоче вигідно купити автомобілі і спеціалізовану техніку в будь-якій точці світу. Бажаєте ви влаштувати перевезення авто літаком або доставити його поїздом, компанія UTEC Logistics зможе запропонувати вигідні та привабливі умови для такої угоди.