Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • Ukrainian
  • Russian

Переваги комплексної логістики і послуг митного брокера

UTEC-L_Переваги_комплексної_логістики_і_послуг_митного_брокера

11.06.2020

Будь-який підприємець, який працює з міжнародною доставкою, стикається з низкою труднощів — це і пошук надійного постачальника, і організація безпечного та швидкого транспортування товарів, і взаємодія з митницею, і багато-багато іншого.

Істотно полегшити процес організації міжнародних перевезень може компанія-посередник, яка візьме на себе процеси, пов’язані з веденням зовнішньоекономічної діяльності: оформлення потрібних документів, розрахунок витрат і, звичайно ж, роботу з митним контролем. Такі послуги надає міжнародна компанія UTEC Logistics.

Саме комплексне обслуговування гарантує відсутність проблем з міжнародною доставкою:

 • компанія-виконавець бере на себе зобов’язання по врегулюванню всіх питань, які вимагають професійного підходу;
 • фахівці, які працюють над замовленням, пов’язані між собою налагодженими робочими процесами;
 • клієнт не витрачає свій час на вирішення дрібних проблем;
 • контроль за доставкою на всіх етапах.

Саме скрупульозність та високий рівень сервісу навіть при виконанні термінових і складних завдань робить UTEC Logistics одним з лідерів логістичної сфери в Україні.

Окремо варто згадати послугу митного оформлення, так як це складний процес, який вимагає особливої ретельності та професіоналізму.

Митний брокер: його функції та обов’язки

Для кожного замовника важливо, щоб вантаж не простоював на митниці, в очікуванні схвалення контрольних органів. Простій часто загрожує зірваними термінами ділових угод, порушенням процесу товарно-грошового обороту або додатковими витратами. Експерти притримуються думки, що саме митне оформлення є найскладнішим етапом здійснення ЗЕД.

Для того, щоб полегшити процес митного проходження вантажів, досвідчені підприємці користуються послугами митного брокера — професійного посередника між замовником, митницею та іншими адміністративними службами, який здійснює контроль за імпортними та експортними документами, а також процедурами, пов’язаними з проходженням митного очищення. Брокер виступає як юридичний представник одержувача вантажу, працює від імені наймача і має право на:

 • надання товаросупровідних документів для проходження митного кордону;
 • отримання дозвільних документів в адміністративних органах;
 • декларування товарів, фінансування мит та інших витрат;
 • контроль і організацію переміщень вантажів, контроль за станом і комплектацією продукції.

Митний посередник несе матеріальну і кримінальну відповідальність за вантаж, яка розписана у договорі, який укладено із замовником. Без договору дії брокера вважаються незаконними.

Кваліфікований та досвідчений митний брокер може не тільки довести процедуру проходження митниці до автоматизму, але й швидко вирішити проблему, щоб уникнути зайвих витрат або затримки вантажу на кордоні.

Якщо вас зацікавили послуги нашої компанії, зокрема — замовлення товарів з усього світу авіа-, залізничними і морськими перевезеннями, митне очищення і комплексне обслуговування з організації міжнародної доставки, зателефонуйте або напишіть нам, ми допоможемо.

 

0800 215 777

пн-пт 8:00-21:00 сб-нд 9:00-20:00

Наші клієнти

U_Logo_AliExpressU_Logo_AsusU_Logo_HuaweiU_Logo_Sr_Express