• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_митне_оформлення_вантажів
UTEC-L_митне_оформлення_вантажів-1

Швидке митне оформлення

UTEC-L_картинка_таможенное_оформление

Проходження митниці — обов’язковий етап будь-яких міжнародних перевезень. Якщо компанія, відповідальна за організацію, халатно підійшла до підготовки до митного контролю, вантаж може бути затримано, що призведе до негативних наслідків для замовника.

Компанія UTEC Logistics вже більше десяти років займається організацією міжнародних транспортних перевезень. Ми пропонуємо швидкі та вигідні відправлення, які дозволяють налагодити стабільні поставки необхідного вам товару. Щоб не виникало затримок, ми ретельно оформляємо транспортні документи, щоб уникати проблем при розмитненні товару на кордоні. Для бізнесу може бути критичним кожен зайвий день затримки вантажів, тому ми відповідально підходимо до питань митного оформлення. Звертайтеся до нас, UTEC Logistics виконує транспортні завдання будь-якої складності, а також пропонує вигідний і найкоротший маршрут перевезення вантажу.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Послуги митного брокера

Транспортні та логістичні компанії, які займаються організацією та реалізацією міжнародних перевезень вантажів в Україні, стикаються з митним контролем під час проходження кордону. Якщо відповідальна компанія не подбала належним чином про документацію та підготовку до проходження митниці, вантаж можуть затримати, можливо — на тривалий період. Митне очищення в Україні та інших країнах повинно проводиться за правилами, що відповідають законодавству транзитних країн, щоб не створити клієнту неприємностей. Якщо ви хочете уникнути проблемних ситуацій на кордоні, звертайтеся за організацією перевезення вантажів в компанію UTEC Logistics.

Наша логістична компанія надає якісний сервіс по комплексному обслуговуванню міжнародних перевезень по всьому світу, в тому числі по найпопулярнішим напрямками — Китай, Гонконг, США, Європа, Туреччина. Ми беремося за виконання замовлень будь-якої складності і розміру партії.

Серед іншого, ми відповідально та ретельно підходимо до митного оформлення, готуємо необхідний пакет транспортних документів перед організацією перевезення вантажів згідно з міжнародним законодавством. Митно-брокерські послуги від UTEC Logistics — гарантія швидкого перетину кордонів між державами.

Що входить в обов’язки брокера для митниці?

Процес перетину кордону передбачає послідовне проходження декількох обов’язкових етапів, які бере на себе брокер:

 • підготовка всіх необхідних транспортних паперів;
 • реєстрація вантажу на митниці;
 • проходження огляду;
 • оплата мита відповідно до встановлених тарифів;
 • заповнення товарно-транспортної накладної;
 • контроль випуску відправлень із зони митної перевірки.

Очевидно, що через складність цієї процедури, при недбалому ставленні до митного оформлення, вантаж може застрягти на кордоні надовго. Тому важливо звернутися до фірми, яка ретельно підходить до підготовки всіх етапів транспортних перевезень.

Як відбувається оформлення імпорту на митниці в Україні

Для того, щоб ввести імпортний товар в країну, необхідно провести розмитнення вантажів. Порядок проходження митного контролю за імпортом виглядає так:

 • оформлення транспортної документації для пред’явлення на митниці (інвойс, технічна документація, контракт, товарно-транспортна накладна, сертифікати та ліцензії);
 • розрахунок митних платежів;
 • внесення оплати;
 • оформлення декларації;
 • отримання дозволу на провезення через кордон;
 • подальше розпорядження вантажем.

В індивідуальних випадках параметри можуть трохи змінюватися, вартість розмитнення залежить від різних факторів.

Існує також режим митного оформлення експорту, або замитнення. Ця процедура вимагає подачі пакета документів: інвойсу, контракту, декларації і т.д., але відрізняється по тарифікації, так як багато груп товарів, які проходять замитнення в Україні, не обкладаються податками та митними зборами.

Перевезення вантажів від UTEC Logistics

Користуючись багаторічним досвідом і налагодженими зв’язками з великими транспортними компаніями, UTEC Logistics ефективно, швидко і вигідно здійснює організацію перевезення вантажів та контроль за проходженням всіх етапів транспортування. Це стосується і митного оформлення. Крім того, ми пропонуємо перелік додаткових послуг, які можуть зацікавити замовників, серед них:

 • інспекція вантажу, перевірка його стану та комплектації, надання детального звіту з фотографіями і відеороликами;
 • пошук постачальників і переговори з ними, організація бізнесу для клієнта;
 • доставка за вказаною клієнтом адресою.

Якщо вас зацікавили послуги організації перевезення вантажів, звертайтеся до консультантів UTEC Logistics — зателефонуйте нам або надішліть листа на електронну адресу.