• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_товарів
UTEC-L_доставка_товарів-1

Доставка товарів

UTEC-L_доставка_товарів

Купівля товарів у іноземних виробників та інтернет-магазинів в останні роки стала надзвичайно популярною послугою. Якщо ви бажаєте придбати продукцію, яку не можете знайти в Україні, скористайтеся зручною доставкою товарів з-за кордону, яку організовує компанія UTEC Logistics. Ми забезпечуємо широкий спектр послуг для перевезення на всіх її етапах, гарантуємо оперативність, високий рівень безпеки та надання вичерпної інформації для клієнта.

UTEC Logistics здійснює міжнародну доставку товарів такими способами:

 • авіадоставкою;
 • залізничним перевезенням;
 • автомобільної транспортуванням;
 • судноплавним транспортом.

UTEC Logistics — велика міжнародна компанія, яка має представництва в Китаї, Гонконгу, США, Польщі. Ми доставляємо товари по всьому світу, включаючи США, Європу, Китай, Туреччину і, звичайно ж, Україну.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Доставка товарів з-за кордону від компанії UTEC Logistics

З появою великих мережевих торгових майданчиків, які дозволили істотно економити кошти і час покупцям, стали популярними викуп і доставка покупок з іноземних інтернет-магазинів. Amazon, AliExpress, eBay, Taobao та ін. — з таких відомих ресурсів замовляють продукцію люди по всьому світу. Українці теж люблять купувати на зарубіжних майданчиках, але часто не знають, як доставити покупку з закордонного інтернет-магазину, зокрема, як організувати доставку з Китаю, США та інших країн. Професіонали з міжнародної компанії UTEC Logistics надають допомогу в міжнародній доставці покупок — ми привеземо з-за кордону як невелику партію, так і транспортуємо повноцінне оптове відправлення, за бажанням клієнта.

Замовлення товарів із закордонного інтернет-магазину дозволяє заощадити гроші, вибрати з більш широкого асортименту, ніж пропонують українські магазини. Крім того, клієнт, замовляючи міжнародну доставку товарів, може скористатися постійними акціями та знижками, такими як Чорна п’ятниця, новорічний або літній розпродаж.

Уже багато років наша логістика допомагає розвиватися численним українським підприємствам, а їх власникам — отримувати істотний прибуток. Ми возимо товари з усього світу — здійснюємо доставку з Європи, з США, а також вантажоперевезення з азіатських країн, зокрема, доставку з Китаю в Україну. UTEC Logistics працює задля добробуту клієнта, тому пропонує гнучкі умови угод і високоякісне обслуговування.

Чому варто вибрати міжнародну доставку товарів від UTEC Logistics

Швидкість і вартість вантажоперевезень залежить від шляху проходження доставки. Тому в UTEC Logistics складанням маршруту займаються досвідчені професіонали, які враховують всі обставини і ризики, тому гроші економить як клієнт, так і виконавець. Така міжнародна швидка доставка вантажів підійде тим клієнтам, які знають ціну своєму часу, грошам та хочуть гарантій. Якщо ж клієнт поспішає отримати своє замовлення максимально швидко, ми пропонуємо міжнародну експрес-доставку. У лічені дні ваш товар буде доставлений в Україну. Звичайно, експрес-доставка обійдеться дорожче, але для бізнесу іноді має значення зайва пара днів.

Чи плануєте ви експериментальну доставку з Америки пробної партії продукції з інтернет-магазин, або хочете замовити доставку товару з Туреччини в Україну в великих оптових розмірах, ми запропонуємо комплексний набір супровідний послуг.

Міжнародна доставка товарів від UTEC Logistics включає:

 • врахування всіх побажань клієнта під час оформлення замовлення і розрахунок вартості транспортування;
 • складання оптимального маршруту слідування;
 • контроль за доставкою товару на всіх її етапах;
 • оформлення необхідних документів з дотриманням міжнародного законодавства;
 • проходження митного контролю;
 • доставку вантажу на наш склад в Україні.

У числі додаткових послуг від нашої компанії можна окремо виділити:

 • переговори з постачальником і викуп товарів за найвигіднішими цінами;
 • експрес-замовлення зразків;
 • інспекція стану товару.

Компанія UTEC Logistics і світ

Представництва компанії розташовані по всьому світу — США, Китай, Гонконг, Європа. Наприклад, якщо ви хочете замовити доставку з Польщі, Німеччини, Італії, ваш вантаж виявиться на нашому польському складі, де фахівці проведуть всі підготовчі операції перед транспортуванням. Наші представництва в інших країнах гарантують ретельний контроль за кожним замовленням.

Якщо у вас виникли питання про міжнародну доставку товарів, зверніться до наших консультантів, вони детально роз’яснять всі деталі щодо наших послуг.