Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

  • Ukrainian
    • Russian

Які медичні маски більш ефективні під час карантину

UTEC_L_maska_kn95_z kytayu
UTEC_L_tryshorova_maska_z_kytayu

07.04.2020

В умовах боротьби з епідемією, медичні маски стали необхідним предметом побуту — без них навіть на вулицю вийти не вдасться, інакше вам загрожує штраф. Але зараз на ринку величезна кількість неякісних, контрабандних або навіть самопошитих виробів, які не забезпечують надійного захисту від COVID-19. Важливо знати, якими масками варто і не варто користуватися і чому саме.

Які маски рекомендують експерти-епідеміологи

Одними з найбільш надійних типів медичних масок визнані тришарові  одноразові маски із захисним покриттям MeltBlown та маски KN95 — так стверджують китайські експерти згідно висновків, які були зроблені в ході подолання епідеміологічної ситуації в країні. Саме такі вироби забезпечує мінімальну загрозу проникнення вірусу під поверхню маски.

Ці маски UTEC Logistics возить з Китаю, користуючись перевагами прямих контрактів з великими китайськими підприємствами. Крім високої якості та відповідності вимогам МОЗ, ці маски:

  • сертифіковані за стандартами FDA (сертифікат якості Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (Food and Drug Administration), видається після детального тестування на відповідність нормам безпеки Сполучених Штатів) і CE (Conformité Européenne — спеціальне маркування, яка свідчить про те , що продукт безпечний та відповідає європейським стандартам);
  • зроблені під ретельним контролем фахівців;
  • повністю легальні;
  • зручні в повсякденному використанні.

Саме за масками типу KN95 шикуються споживачі інших країн, готові заплатити навіть завищену ціну.

На жаль, сьогодні більшість українських виробників медичних масок не тільки не встигають задовольняти попит на цей предмет першої необхідності, але й виробляють товар, який не відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я. Тому зараз велика кількість підприємців і навіть державні структури в масовому порядку замовляють сертифіковані маски з КНР.

Які маски не варто купувати

Сьогодні через брак медичних масок в аптеках і спеціалізованих магазинах, покупець, який зустрівся з потребою купити цей продукт в звичайному магазині або з рук, може наштовхнутися на неякісний, контрабандний або навіть саморобний товар. Такі маски не дають повноцінного захисту.

Небезпечно використовувати самопошиті маски, маски з марлі, маски без фіксатора на носі або маски, які нещільно сидять на обличчі.

Окремо варто згадати респіратори з клапанами, які українці часто вважають кращими, ніж звичайні маски. Незважаючи на їх більш «серйозний» вигляд і можливість багаторазового використання, в Міністерстві охорони здоров’я не рекомендують носити респіратори з клапанами. Якщо його носить заражений, то інфекція може виділятися через клапан при видиху.

Тому ми закликаємо купувати і носити тільки рекомендовані експертами медичні маски! Якщо вас цікавить замовлення масок з Китаю — ми допоможемо організувати поставки якісних рекомендованих виробів, які допоможуть зробити нашу країну безпечнішою і врятувати життя.

0800 215 777

пн-пт 8:00-21:00 сб-нд 9:00-20:00

Наші клієнти

U_Logo_AliExpressU_Logo_AsusU_Logo_HuaweiU_Logo_Sr_Express