Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_з_німеччини_в_україну
UTEC-L_доставка_з_німеччини_в_україну-1

Доставка з Німеччини

UTEC-L_картинка_германия

Німеччина є передовою країною Євросоюзу з розвиненою промисловістю і широким вибором якісної продукції, популярної, зокрема, і в Україні. Німецьке обладнання, автомобілі, одяг та інші товари асоціюються в українських споживачів з якістю і надійністю.

Висококласну допомогу в організації доставки вантажів з Німеччини надасть кваліфікована команда фахівців з міжнародної компанії UTEC Logistics. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з обслуговування вантажних відправлень, які забезпечують збереження вантажу і його швидку доставку.

UTEC Logistics пропонує вантажоперевезення Німеччина-Україна автотранспортом (термін доставки — від 5 днів), а в разі потреби наші фахівці спланують мультимодальне перевезення (доставка декількома видами транспорту).

Якщо у вас з’явилися питання про наш сервіс, звертайтеся до консультантів і вони з радістю повідомлять вам необхідну інформацію.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

UTEC Logistics — посередник для покупок в Німеччині

Німецька економіка є найбільшою в Європейському Союзі, а розвинена німецька промисловість виробляє величезну кількість високоякісних товарів самого різного призначення. Традиційно німецька промисловість показує високі результати в автомобільній, сталеливарній, текстильній, хімічній, фармацевтичній сфері. Українські споживачі давно знають про славнозвісну «німецьку якість», тому попит на доставку авто та інших вантажів з Німеччини в Україну й на німецькі товари у вітчизняних магазинах залишається традиційно високим.

Український підприємець, скориставшись послугами посередника для доставки з Німеччині, зможе організувати поставки актуальних для українського ринку товарів і, таким чином, створити або розвинути прибуткову справу. У цьому вам допоможе логістична компанія UTEC Logistics, яка з 2007 року займається організацією перевезень по всьому світу, в тому числі привозить посилки з Німеччини в Україну. Обслуговування від UTEC Logistics — це професійний підхід, турбота про клієнта і вигідні умови доставки.

Що і як доставляють вантажоперевезенням посилок «Німеччина-Україна»

Серед інших, вітчизняних покупців цікавлять такі групи німецьких товарів:

 • автомобілі і запчастини;
 • сільськогосподарське обладнання та транспорт;
 • високотехнологічне обладнання;
 • електроніка і побутова техніка;
 • одяг і взуття;
 • косметика і фармацевтика;
 • текстиль та інші матеріали легкої промисловості.

Через досить високу вартість, німецькі товари не досить широко представлені в українських магазинах, тому багато покупців витрачають гроші на індивідуальне замовлення з інтернет-магазинів (Amazon, Zalando, OTTO, eBay). Посередник доставки товарів з Німеччини в Україну дозволить налагодити стабільні поставки німецької продукції за низькою ціною та задовольнити попит вітчизняного покупця.

Але у потенційного замовника може виникнути питання, як відправити посилку з Німеччини в Україну на вигідних умовах? Скористатися перевезеннями від UTEC Logistics.

Переваги перевезення вантажів з Німеччини в Україну від UTEC Logistics

Комплексна організація транспортування між країнами вимагає високої точності, уважності до деталей і професіоналізму. Команда UTEC Logistics зібрала відмінних фахівців, які разом працюють на благо кожного замовника, щоб розвивати український бізнес та зміцнювати економіку країни. За більш ніж десять років роботи, компанія налагодила ділові стосунки з авторитетними транспортними компаніями Німеччини, удосконалила логістичні процеси до світового рівня.

Особливості доставки з Німеччини від UTEC Logistics:

 • індивідуальний підхід до обробки кожного замовлення;
 • оформлення всіх необхідних транспортних документів;
 • допомога в проходженні митного контролю;
 • перевірка збереження упаковки;
 • контроль доставки посилок з Німеччини в Україну на кожному її етапі;
 • розміщення вантажу на складі в Україні.

Крім того, UTEC Logistics пропонує перелік додаткових послуг, серед яких:

 • перевезення як повних або збірних вантажів з Німеччини;
 • перевірка товару перед відправленням;
 • складське зберігання;
 • перевезення карго з Німеччини.

Тому, якщо ви плануєте замовити автомобільні або авіаперевезення з Німеччини, звертайтеся в UTEC Logistics. Якщо у вас виникли питання, консультанти компанії допоможуть вам розібратися в наших послугах.