Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • Ukrainian
  • Russian

Вантажоперевезення з Індії

UTEC-L_картинка_индия

Індія великими темпами нарощує виробництво товарів, експортуючи їх по всьому світу. Стає все більш популярною і доставка вантажів з Індії в Україну — одягу, взуття, галантерейної продукції, аксесуарів, текстилю. Українцям подобаються індійські товари через широкий асортимент та низьку ціну.

На налагодженій доставці товарів з Індії можна побудувати прибутковий бізнес, тим більше, що ця перспективна ніша не зайнята великою кількістю конкурентів.

Організувати транспортування допоможе міжнародна компанія UTEC Logistics. Для цього ми використовуємо авіадоставку — найшвидший і безпечний спосіб перевезення транспорту. Наші кваліфіковані логісти створять короткий і вигідний маршрут пересування вантажу, заощадивши кошти замовнику.

Якщо вас зацікавили наші послуги — зателефонуйте або залиште заявку на сайті, і наші співробітники проведуть для вас консультацію.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Доставка вантажів з Індії від UTEC Logistics

Індія продовжує активний економічний та промисловий розвиток, а виробники і постачальники з цієї країни розширюють свою присутність на світовому ринку. Це величезна країна з розвиненою промисловою інфраструктурою і великим асортиментом унікальних і недорогих товарів. Їх популярність в Україні тільки набирає обертів, але доставка товарів з Індії — це перспективна торгова ніша на логістичному ринку.

Допомогти організувати вантажоперевезення з Індії пропонує компанія UTEC Logistics. Ми — компанія з багаторічним досвідом, яка працює з перевезеннями вантажів по всьому світу. Високу якість доставки ми поєднуємо з помірними цінами і короткими термінами доставки. Крім того, ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до клієнта, враховуємо його побажання і можливості. Тому, якщо ви плануєте налагодити доставку посилок з Індії, звертайтеся до нас і ми запропонуємо вам зручний та вигідний маршрут, а також комплексно обслужимо ваше замовлення, щоб ви отримали його цілим і неушкодженим в найкоротші терміни. З нами швидко і просто працювати!

Що привозять з Індії

Індійські приправи, спеції, чай — далеко не єдині популярні товари, які експортує країна. Серед активно продаються за кордон індійських товарів можна відзначити:

 • одяг і взуття;
 • текстильні матеріали;
 • прикраси та аксесуари;
 • автомобілі і запчастини до них;
 • сільськогосподарські товари.

Інтернет-магазини індійської одягу, косметики, текстильних матеріалів та ін. відрізняються низькою ціною, що надзвичайно важливо для українських споживачів. Крім того, їх часто привертає екзотичність та унікальність продукції.

Налагодивши стабільну доставку з Індії в Україну, можна створити прибутковий бізнес, так як ця ніша ще не зайнята великою кількістю конкурентів.

Як UTEC Logistics виробляє перевезення вантажів з Індії

Якісне надання всього комплексу послуг з доставки та зберігання вантажу, а також орієнтованість на побажання клієнта — ось основні пріоритети міжнародної компанії UTEC Logistics.

Звернувшись до нас, замовник може бути впевнений у високій якості наших послуг і індивідуального підходу.

UTEC Logistics виконує різні види послуг з доставки з Індії:

 • створення оптимального маршруту слідування вантажів, який заощадить кошти і час клієнта;
 • точний і прозорий розрахунок тарифу на перевезення;
 • перевірку цілісності упаковки;
 • роботу з митницею і допомогу в оформленні документів на вантажоперевезення з Індії;
 • докладні консультації щодо наших послуг і статусу вашого замовлення;
 • доставку товару на наш склад в Україні.

До переліку додаткових послуг по відправленню товарів з Індії входить:

 • організація доставки збірних вантажів з Індії;
 • перепакування, маркування вантажу;
 • доставка з Індії в Україну «під ключ» за вказаною клієнтом адресою.

Деталі, пов’язані з обслуговуванням замовлення, обговорюються під час його оформлення. Наші фахівці нададуть необхідну інформацію в повному обсязі та дадуть відповідь на всі ці запитання. Клієнт може підібрати собі оптимальний набір послуг, керуючись можливостями і бажаннями.

Статус вашого вантажу можна простежити динамічно за допомогою трекінгового додатка. Таким чином, ви в будь-який час можете дізнатися, де саме знаходиться ваше замовлення.

Авіаперевезення з Індії з UTEC Logistics

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics організовує доставку авіа карго з Індії — це найшвидший спосіб транспортування вантажу, клієнту не доведеться чекати місяць, щоб отримати бажану продукцію. Це особливо актуально, коли йдеться про новинки, коли пара днів запізнення може стати вирішальною. Крім того, авіаційні вантажоперевезення з Індії відрізняються безпекою і мінімальними ризиками пошкодження вантажу, що важливо при перевезенні високотехнологічного обладнання та електроніки.

Термін доставки вантажу з Індії літаком складе від 3 днів.

Якщо ви хочете організувати доставку з Індії — звертайтеся до UTEC Logistics, ми стираємо кордони між країнами.