• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_доставка_з_гонконгу
UTEC-L_доставка_з_гонконгу-1

Доставка з Гонконгу в Україну

UTEC-L_картинка_гонконг

У Гонконзі можна знайти безліч цікавих товарів для українських споживачів, це великий центр світової торгівлі з широким асортиментом унікальних пропозицій. Крім того, завдяки лояльній до товарообігу економічній системі та орієнтації на реекспорт, багато китайських товарів везуть саме через Гонконг. Але гонконгські виробники й оптовики частіше за все не пропонують доставку в Україну. У цьому вам допоможе міжнародна транспортна компанія UTEC Logistics, яка пропонує:

 • створення вигідного і швидкого маршруту слідування;
 • контроль на всіх стадіях доставки з Гонконгу в Україну;
 • проходження митниці та оформлення документів.

За бажанням клієнта ми також:

 • купуємо і забираємо ваш товар з магазину;
 • вибираємо кращого постачальника;
 • закупаємо пробники товару.

Замовлення товарів з Гонконгу з UTEC Logistics — це швидко і вигідно. Ми зацікавлені у тривалій співпраці, тому забезпечуємо клієнтам тільки самі якісне обслуговування.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 - 21:00 сб-вс: 9:00 - 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Вантажоперевезення з Гонконгу від кваліфікованих логістів

Місто-держава Гонконг — це унікальна торгова площадка, один з найбільших бізнес-центрів Азії і всього світу. Вільний ринок, вигідне розташування, мінімальне втручання влади у веденні бізнесу і низьке оподаткування робить Гонконг привабливим місцем для підприємництва. Отримати вигоду, здійснивши замовлення товарів з Гонконгу, може і український підприємець. Але далеко не всі виробництва і магазини здійснюють доставку з Гонконгу безпосередньо в Україні, крім того, існує мовний бар’єр і обставини, пов’язані з оформленням та організацією доставки. Тому розумно буде заручитися підтримкою посередника в Гонконзі, який вирішить всі питання, пов’язані із замовленням бажаного товару.

Якщо ви хочете бути впевненим в якості транспортування, замовляйте вантажоперевезення з Гонконгу від UTEC Logistics. Міжнародна компанія з багаторічним досвідом роботи пропонує повний набір послуг, пов’язаних з доставкою з Гонконгу в Україну. Працювати з нами швидко, вигідно і надійно.

Що і як замовляють з Гонконгу

Сьогодні безліч товарів, які виявляються в українських магазинах, потрапляють до нас вантажоперевезенням з Гонконгу. Якщо підприємець хоче налагодити оптову чи роздрібну торгівлю в Україні, йому варто звернути увагу на такі групи товарів:

 • цифрова техніка;
 • комп’ютерні комплектуючі;
 • високотехнологічна апаратура;
 • автомобільні запчастини;
 • побутова техніка;
 • одяг і взуття;
 • витратні матеріали;
 • сувеніри, іграшки та аксесуари.

У самому місті існує величезна кількість торгових майданчиків, звідки можна привезти товар — від гіпермаркетів до невеликих магазинів з унікальним асортиментом товарів. Розібратися в такій кількості майданчиків непросто, тому, якщо ви задалися питанням, як замовити Айфон з Гонконгу з максимальною вигодою для себе, краще звернутися до професіоналів, які знайдуть самого «поміркованого» постачальника.

Як UTEC Logistics організовує доставку з Гонконгу в Україну

За роки роботи в сфері доставки самої різної складності, ми створили робочу схему прийому і реалізації замовлень.

 1. Ви замовляєте товар в обраному інтернет-магазині Гонконгу або довіряєте це нашим фахівцям, вказавши в заявці, який товар і звідки хочете придбати і доставити.
 2. и приносите свою покупку за вказаною нами адресою складу або домовляєтеся з нами про забір вантажу нашими співробітниками.
 3. Ми здійснюємо переупаковку і доставку вантажів. Для цього наші логісти складають найвигідніший і короткий маршрут. Ми транспортуємо замовлення на вибір авіадоставкою (термін — від 7 днів) і морським перевезенням (від 35 днів).
 4. Після проходження митного контролю, ми транспортуємо вантаж в Україну і він виявляється у нас на складі або за бажанням клієнта, доставляємо його «під ключ» за адресою.

Ми прагнемо створити гнучкі умови вантажоперевезень, щоб клієнт сам міг вибрати, яка доставка його цікавить. Всі деталі та додаткові послуги обумовлюються з нашими фахівцями під час оформлення заяви на доставку.

Якщо у вас виникли питання про вантажоперевезення з Гонконгу, зв’яжіться з нашими консультантами, які детально розкажуть про всі деталі, які вас цікавлять.