Зверніть увагу! Збій в роботі бориспільського аеропорту

Новини 11.12.2018

Просимо вас ознайомитися з важливою інформацією:

1. З учорашнього дня аеропортом «Бориспіль» введено тимчасові обмеження на прийом вантажів. Згідно офіційної заяви аеропорту, заборона діє з 11 по 14 грудня 2018 року.

Причин виникнення проблемної ситуації, з обслуговуванням вантажопотоку, кілька: високий сезон і не готовність служб аеропорту якісно і своєчасно обслужити отримані вантажі. Протягом зазначеного періоду персонал аеропорту обіцяє опрацювати накопичені вантажі, для відновлення штатного режиму роботи.

Зі свого боку, щоб прискорити терміни отримання вантажів, доставка яких планувалася на 12 грудня рейсом 7L222 авіакомпанії SilkWay, ми прийняли рішення об’єднати їх з чартерним рейсом, який запланований на 16 грудня 2018 р.

2. У зв’язку зі скопиченням вантажів, яких в даний час більше 120 тон, а також тими, які прибудуть найближчим часом, період видачі вантажів зміщується від трьох до семи днів. Подальші дії по розвантаженню і розмитненню відбуватимуться в порядку черги.

3. Наша команда активувала всі ресурси і сили для того, щоб вантажі наших клієнтів були в категорії пріоритетного розвантаження і терміни отримання в аеропорту «Бориспіль» були максимально скорочені. Тому, ми працюємо зараз в режимі 24/7 і готові оперативно інформувати клієнтів про зміну статусів по вантажам.

4. В майбутньому, для подібних ситуацій, буде розроблений план дій, завдяки якому розвантаження літака і передача вантажів на склад буде реалізована протягом 24 годин.

Просимо вибачення за незручності.

З повагою,

Команда UTEC Logistics.