UTEC Logistics з "Нова Пошта" доставили в Україну 500 000 масок

Новини 22.04.2020

Україна продовжує боротьбу проти епідемії COVID-19. Не залишається осторонь і великий бізнес — благодійні фонди та великі компанії (Фонд Ріната Ахметова, фонд Віктора і Олени Пінчук, TIS, DCH) закуповують медичну техніку, надають фінансову підтримку в регіонах, допомагають обласним клінікам.

В благодійну діяльність активно включилася поштова організація “Нова Пошта”, яка запустила соціальні проекти #НП_маніфест (безкоштовна доставка медичних препаратів медустановам, дитячим будинкам і військовим) і #НП_Допомагає (координаційна робота по доставці медичних препаратів в Україні спільно з Офісом Президента України). “Нова Пошта” також уклала контракт з компанією UTEC Logisitcs на поставку 500 000 масок в Україну з Китаю. Завдяки наявності всіх необхідних документів та оперативній роботі команди, вантаж швидко пройшов митне оформлення, був доставлений і переданий замовнику.

“Нова Пошта” — одна з багатьох великих компаній, які довірили постачання медичних засобів першої необхідності UTEC Logistics. На нас покладаються, тому що ми працюємо безпосередньо з перевіреними постачальниками і виробниками, які виготовляють повністю сертифіковану продукцію найвищої якості. Крім того, UTEC Logistics однією з перших в Україні оформила дозвіл на доставку засобів індивідуального захисту із застосуванням пільгової ставки ПДВ згідно з постановою ПКМУ №271 від 08.04.2020.

Якщо ви також хочете долучитися до боротьби з епідемією COVID-19, зайнятися доставкою таких життєво необхідних виробів, як медичні маски, респіратори, тести — напишіть або зателефонуйте нам.