Подорож в Чайнауін

Новини 30.11.2015

Старший менеджер ЗЕД UTEC Logistics, логістичної компанії, яка займається міжнародними авіаперевезеннями, з/д перевезеннями збірних вантажів, відбув у чергову ділову подорож до Китаю. Йому пощастило потрапити на китайський Хеллоуїн, який прижився в Піднебесній відносно недавно. Ось що він зміг розповісти про американське свято, яке стало тепер і китайським.

Крім традиційного декорування закладів в чорно-помаранчевих кольорах і появи тематичних страв (печиво у формі домовин, мізків, червивих людських вух), вплив свята розширюється і далі — в супермаркетах з’явилися цілі секції з товарами для Хеллоуїна, всюди проводяться конкурси на кращі костюми, а будівлі прикрашають страхітливі гарбузові ліхтарі та муляжі частин людського тіла.

Китайці неоднозначно ставляться до теми трупів і скелетів, тому на Хеллоуїн люди переважно вдягадються в костюми зірок — Майкла Джексона, Девіда Боуї, Леді Гаги та ін. Крім того, популярні і прикиди супергерой, трансформерів та інших персонажів актуальних блокбастерів.

Особливо веселим виявився молодіжний флешмоб в метро, який став вже щорічною традицією. Група юних обдарувань в костюмах їздить по підземці та лякає обивателів і веселитися.

Тому, якщо ви вирішили відвідати Китай в Хеллоуїн — не забудьте прихопити фотоапарат!

Компанія UTEC Logistics пропонує широкий вибір послуг, пов’язаних з міжнародними перевезеннями, таких як перевезення контейнерів з Китаю або автоперевезення з Європи.