Червневий 127-й Кантонський ярмарок пройде в режимі онлайн

Новини 28.05.2020

Безпрецедентна подія готується в сфері китайських виставок — 127-й Китайський ярмарок імпортних і експортних товарів (China Import and Export Fair) вперше буде проведений онлайн з 15 по 24 червня. Вдатися до таких заходів організаторів змусила пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 — захід в режимі онлайн забезпечить безпеку учасників та мінімізує поширення хвороби серед організаторів.

За словами представників Міністерства комерції КНР — онлайнова виставка — інноваційна платформа, яка дозволить взаємодіяти виробникам, підприємцям, інвесторам, а також забезпечить стабільність, відкритість і прозорість міжнародної зовнішньої торгівлі.

Сьогодні Китай є пріоритетним напрямком для українських підприємців, з приходом епідемії та перепрофілювання на онлайн-продажі, попит на товари з КНР тільки виріс. Допомогти організувати імпортні та експортні поставки “Китай-Україна” допоможе міжнародна логістична компанія UTEC Logistics. В нашому розпорядженні:

  • офіси та склади на території Китаю, Гонконгу;
  • налагоджені відносини і прямі контракти з великими китайськими виробниками і транспортними компаніями;
  • послуга оперативної чартерної авіадоставки — отримайте свій товар всього за один день (термін доставки від аеропорту в Пекіні в аеропорт в Борисполі);
  • налагоджені процеси роботи — клієнтові потрібно лише зробити замовлення, іншим займуться наші фахівці!

Китайський ярмарок імпортних і експортних товарів (також відомий як Гуанчжоузький, Кантонський) — це найбільша китайська виставка товарів самого різного призначення та інших досягнень китайської і міжнародної промисловості, науки, торгівлі. Вперше виставка пройшла в 1957 році. Понад півстоліття безперервної діяльності зробило Кантонську виставку одним з найважливіших економічних, політичних і соціокультурних подій в КНР. Минула, 126-я виставка зібрала понад 186 тисяч учасників з 214 країн, а сума експортних операцій, які були укладені в її ході, досягла майже 30 млрд дол.