18-й Всеукраїнський День Логіста

Новини 24.11.2018

Компанія UTEC Logistics представила свої досягнення міжнародної доставки 18-го Всеукраїнського Дня Логіста. Він пройшов 24 листопада в Києві, зібравши більше двохсот керівників та експертів з відповідної сфери діяльності. За організацію конференції відповідала компанія TradeMaster Group.

На заході піднімалися злободенні проблеми і питання, пов’язані з логістичним обслуговуванням. Учасники обговорили актуальний досвід організації логістики в США, проблеми забезпечення безпеки транспортування вантажів, збільшення ефективності роботи фахівців. Організатора міжнародних перевезень UTEC Logistics представляли фахівці Олександр Римар і Костянтин Круцько, які поділилися інформацією про використання ERP-систем для логістичних процесів.

У доповіді було викладено, що сучасний підхід до логістики передбачає комплексне обслуговування та консалтинг. Були названі головні потреби клієнтів, а також проаналізовані результати порівняння ERP-систем і чим відрізняється робота з готовим ПО і розробка власної системи.

Крім живих дискусій на професійну тему, конференція пропонувала ознайомитися зі стендами компаній-учасників, на яких були представлені останні досягнення в галузі логістичного обслуговування.

Команда UTEC Logistics рада можливості обмінятися з партнерами цінними знаннями та ознайомитися з досвідом колег з логістичного бізнесу.

Побачимося на дев’ятнадцятому Всеукраїнському Дні Логіста.