• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_авіадоставка_китай
UTEC-L_авіадоставка_китай-1

Авіаперевезення вантажів

UTEC-L_картинка_авиа

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Надійність, швидкість, безпека — послуги авіаперевезень поєднують в собі ці переваги. Якщо ви хочете в найкоротші терміни отримати актуальні для вас товари, правильний вихід — скористатись доставкою літаком. Компанія UTEC Logisitcs вже багато років працює в цій сфері, постійно розвиваючи логістичні послуги та підвищуючи рівень сервісу, щоб клієнти могли отримувати вантажі ще швидше з мінімумом турбот.

Ми підписали прямі контракти про співпрацю з найбільшими авіаперевізниками, як з українськими, так і з закордонними, це дозволило скоротити кількість затримок, зробити доставку ще швидше і надійніше. UTEC Logistics пропонує короткий термін міжнародної авіадоставки (від 3 днів), щотижневі вильоти та гнучкі тарифи.

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Оперативні вантажні авіаперевезення від міжнародної логістичної компанії

Повітряні транспортні шляхи змінили світ вантажоперевезень. На сьогоднішній день міжнародні авіаперевезення — це найшвидший, ефективний і безпечний спосіб транспортування товарів. Авіадоставкою можна привезти найрізноманітніший асортимент товарів з-за кордону за лічені дні. Чи варто говорити, яку важливу роль може зіграти один день в бізнесі, особливо якщо мова йде про торгівлю гаджетами або предметами моди. З компанією UTEC Logistics ви зможете використовувати переваги вантажних авіаперевезень на повну. Ми пропонуємо сучасні логістичні рішення як власники прямих контрактів з великими вітчизняними та закордонними авіакомпаніями, ми також маємо в своєму розпорядженні величезний досвід доставки авіа карго.

Чому варто вибирати міжнародну авіадоставку

Серед запропонованих способів перевезення вантажів, повітряний є найсучаснішим — з його допомогою здійснюються термінові авіаперевезення (такі, як перельоти між материками), по швидкості з якими не зрівняються ні автомобілі, ні потяги, ні кораблі. Ось основний перелік переваг вантажних авіаперевезень:

 • оперативність прибуття замовлення. Цьому сприяє відсутність перешкод на повітряному маршруті і висока швидкість польоту літака;
 • мінімальні ризики. Авіадоставка відрізняється високим ступенем безпеки, захистом від браку і механічних пошкоджень;
 • часті вильоти. Великий попит і сучасні аеропорти дозволили авіакомпаніям зробити вильоти літаків частим явищем.

Недоліком транспортування авіацією можна назвати відносно високі тарифи на авіаперевезення вантажів, які перевищують вартість доставки кораблем, потягом або автомобілем. Але заощаджений час окупає кошти, витрачені на вантажні авіаперевезення.

Особливості авіавантажоперевезень UTEC Logistics

За роки роботи з міжнародною доставкою, наша компанія виробила ряд важливих принципів, які дозволили зробити доставку вантажів на авіа безпечної та швидкої. Один з них — орієнтованість на клієнта, надання найвигідніших умов для нього. Ми зацікавлені в розвитку бізнесу замовників, адже наш пріоритет — це довгострокова та плідна співпраця.

Авіафрахт від UTEC Logistics це:

 • налагоджені відносини і прямі контракти з авіаперевізниками зі світовим ім’ям;
 • багаторічний досвід роботи з авіадоставкою, знання специфіки цього способу транспортування, постійне поліпшення логістичних процесів;
 • гнучкі умови, помірна вартість авіаперевезення вантажів;
 • комплексний підхід до митно-брокерського супроводу;
 • індивідуальний підхід — ми цінуємо наших клієнтів, як постійних, так і нових;
 • докладні й інформативні консультації;
 • трекінг пересування і інспекція стану вантажу.

Наші послуги авіаперевезень позбавлять клієнта від зайвих клопотів. Термін доставки — від 3 днів (експрес-доставка) та від 10 днів (стандартна доставка). Рейси вантажних авіаперевезень здійснюються кілька разів на тиждень. Ми знаходимо для клієнтського замовлення найкращий борт, гарантуючи збереження вантажу і помірні витрати. У разі авіаперевезення вантажів, вартість визначається багатьма факторами: габарити та вага посилки, маршрут, тривалість вантажних авіаперевезень, супровід і таке інше. Ми подбаємо про організацію найвигідніших умов авіадоставки.

Компанія UTEC Logistics здійснює авіаперевезення в Україну з США і Китаю. В тому числі, ми доставимо товар з тих локацій, які недоступні для автотранспорту і кораблів. Довірте перевезення авіа вантажів професіоналам!