• Ukrainian
  • Russian

Вигідне рішення для вашого бізнесу

Послуга DDP (Delivered, Duty Paid) від UTEC Logisitcs — доставка за умовами Інкотермс, які передбачають максимальну відповідальність продавця за вантаж — за виконання термінів та умов доставки, митне оформлення, оплату податків та інших витрат. Тому комплексна міжнародна доставці з Китаю та США в Україну за умовами DDP дозволяє повністю офіційно перевезти будь-який вантаж без зайвих клопотів та витрат.

Доставка за умовами DDP буде вигідна представникам малого, середнього та великого бізнесу, фізичним, юридичним особам та ФОП.

Переваги DDP:

 • гарантія офіційного ввезення вантажу в Україну
 • стабільний тариф та відсутність прихованих платежів
 • повний комплекс митно–брокерських послуг
 • максимальна оптимізація всіх витрат клієнта
 • надшвидка доставка зі 100% гарантією дотримання термінів

Зробіть замовлення та надайте потрібні документи, про все інше подбають фахівці UTEC Logistics.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Швидкі вантажні авіаперевезення з Китаю від професіоналів логістики

Китайські товари користуються всесвітньою популярністю через свої низькі ціни, величезний асортимент та унікальні пропозиції. Існує кілька способів доставки китайської продукції, але найбезпечнішим та найшвидшим є авіаперевезення вантажів з Китаю. Незважаючи на високу вартість, вони ідеально підходять для клієнтів, які цінують свій час і знають, як може вплинути на бізнес затримка вантажу на один день, особливо якщо мова йде про новинки світу електроніки або моди. Тому авіадоставка з Китаю від UTEC Logistics дозволяє швидко отримувати найактуальніші товари китайського виробництва.

Умови авіадоставки вантажів з Китаю

За роки роботи UTEC Logistics налагодила й посилила зв’язки з найбільшими українськими і зарубіжними компаніями з авіаперевезень. Завдяки цьому ми гарантуємо оперативну авіа доставку з Китаю та інших країн світу і пропонуємо до 5 вильотів на тиждень.

Відзначимо також високий рівень наших фахівців по логістичним процесам — досвід та професійні знання дозволяють знайти найшвидший шлях та підібрати вигідні тарифи для доставки вантажів з Китаю на авіа. Ми підберемо відповідний борт для вашого замовлення!

Переваги авіавантажоперевезень з Китаю

Незважаючи на відносно високу ціну, саме авіадоставка з Китаю стає популярнішою, і в цього є цілком конкретні причини:

 • оперативність авіадоставки Китай-Україна. Перельоти відбуваються щоденно, їх не уповільнюють кордони, а літак — надзвичайно швидкий вид транспорту. Якщо скористатися авіа експрес-доставкою з Китаю, ваше замовлення прибуде за лічені дні;
 • надійність та безпека. Доставка літаком мінімізує ризики пошкодження вашого вантажу;
 • частота вильотів. Комерційні компанії, яким важлива кожна година, весь час користуються доставкою авіа з Китаю, тому авіарейси відбуваються дуже часто;
 • доставка без кордонів. Літаки дозволяють здійснювати авіадоставку товарів з Китаю і віддалених точок усього світу, недоступних іншому транспорту.

UTEC Logistics — широкий асортимент послуг з доставки

Наша компанія пропонує великий вибір послуг, пов’язаних з авіаперевезеннями з Китаю: зберігання, забезпечення безпеки та ін. Ви отримаєте саме той товар, який замовили, в повній цілості, будь то стандартна доставка або авіа експрес-доставка з Китаю.

Наші послуги:

 • інспекція вантажу під час надходження на наш склад;
 • надання звіту про стан замовлення з фото;
 • зберігання вантажу на наших складських приміщеннях;
 • допомога з оформленням усієї необхідної документації для авіадоставки з Китаю;
 • додаткове пакування замовлення перед транспортуванням;
 • митно-брокерські послуги;
 • локальна доставка вантажу по Україні.

Лідер доставки вантажів на авіа з Китаю, компанія UTEC Logistics вже більше десяти років працює в цій сфері, постійно піднімаючи рівень обслуговування та логістичних операцій. За цей час ми встигли створити репутацію надійного партнера і відповідального організатора транспортних перевезень, таких як авіа доставка вантажів з Китаю. Ми пропонуємо вигідні умови, гнучкі ціни та повний комплект додаткових послуг, пов’язаних з транспортуванням та оформленням вантажів.