Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • uk
  • ru
UTEC-L_авіадоставка_китай_україна
UTEC-L_авіадоставка_китай_україна-1

Авіадоставка вантажів з Китаю в Україну

UTEC-L_авідоставка_китай_україна-3

Сьогодні ринок Китаю пропонує безмежний вибір товарів для доставки, від сучасної електроніки до актуальних колекцій одягу. Як швидко, надійно та без зайвого клопоту отримати бажані речі? Вибрати правильний спосіб доставки. Все більше замовників вибирають авіадоставку з Китаю, адже це найшвидший та найсучасніший спосіб отримати товар з Піднебесної за 3 дні (для порівняння, морські перевезення займуть від 38 днів). Компанія UTEC Logistics організовує доставку з Китаю в стислі терміни, пропонуючи клієнтам до 5 вильотів на тиждень.

UTEC Logistics володіє прямими контрактами з провідними авіалініями, це дозволяє розробляти найкоротший та вигідний маршрут і пропонувати оптимальний тариф для доставки вантажів. Надійність, безпека, оперативність — ось основні принципи, за допомогою яких наша компанія здійснює авіа експрес-доставки з Китаю. Наші перевезення — з крилами!

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Новини логістики

08.11.2019

Авіакомпанія Silk Way запускає додатковий рейс

Вантажна авіакомпанія Silk Way вводить третій щотижневий рейс за маршрутом Баку-Київ з 09 листопада 2019 року, по якому будуть здійснюватися...

14.06.2019

Зміни в Податковому кодексі України

Шановні партнери та клієнти! Зверніть увагу на зміни, для фізичних осіб, в Податковому кодексі України, які вступлять в дію 1...

Швидкі вантажні авіаперевезення з Китаю від професіоналів логістики

Китайські товари користуються всесвітньою популярністю через свої низькі ціни, величезний асортимент та унікальні пропозиції. Існує кілька способів доставки китайської продукції, але найбезпечнішим та найшвидшим є авіаперевезення вантажів з Китаю. Незважаючи на високу вартість, вони ідеально підходять для клієнтів, які цінують свій час і знають, як може вплинути на бізнес затримка вантажу на один день, особливо якщо мова йде про новинки світу електроніки або моди. Тому авіадоставка з Китаю від UTEC Logistics дозволяє швидко отримувати найактуальніші товари китайського виробництва.

Умови авіадоставки вантажів з Китаю

За роки роботи UTEC Logistics налагодила й посилила зв'язки з найбільшими українськими і зарубіжними компаніями з авіаперевезень. Завдяки цьому ми гарантуємо оперативну авіа доставку з Китаю та інших країн світу і пропонуємо до 5 вильотів на тиждень.

Відзначимо також високий рівень наших фахівців по логістичним процесам — досвід та професійні знання дозволяють знайти найшвидший шлях та підібрати вигідні тарифи для доставки вантажів з Китаю на авіа. Ми підберемо відповідний борт для вашого замовлення!

Переваги авіавантажоперевезень з Китаю

Незважаючи на відносно високу ціну, саме авіадоставка з Китаю стає популярнішою, і в цього є цілком конкретні причини:

 • оперативність авіадоставки Китай-Україна. Перельоти відбуваються щоденно, їх не уповільнюють кордони, а літак — надзвичайно швидкий вид транспорту. Якщо скористатися авіа експрес-доставкою з Китаю, ваше замовлення прибуде за лічені дні;
 • надійність та безпека. Доставка літаком мінімізує ризики пошкодження вашого вантажу;
 • частота вильотів. Комерційні компанії, яким важлива кожна година, весь час користуються доставкою авіа з Китаю, тому авіарейси відбуваються дуже часто;
 • доставка без кордонів. Літаки дозволяють здійснювати авіадоставку товарів з Китаю і віддалених точок усього світу, недоступних іншому транспорту.

UTEC Logistics — широкий асортимент послуг з доставки

Наша компанія пропонує великий вибір послуг, пов'язаних з авіаперевезеннями з Китаю: зберігання, забезпечення безпеки та ін. Ви отримаєте саме той товар, який замовили, в повній цілості, будь то стандартна доставка або авіа експрес-доставка з Китаю.

Наші послуги:

 • інспекція вантажу під час надходження на наш склад;
 • надання звіту про стан замовлення з фото;
 • зберігання вантажу на наших складських приміщеннях;
 • допомога з оформленням усієї необхідної документації для авіадоставки з Китаю;
 • додаткове пакування замовлення перед транспортуванням;
 • митно-брокерські послуги;
 • локальна доставка вантажу по Україні.

Лідер доставки вантажів на авіа з Китаю, компанія UTEC Logistics вже більше десяти років працює в цій сфері, постійно піднімаючи рівень обслуговування та логістичних операцій. За цей час ми встигли створити репутацію надійного партнера і відповідального організатора транспортних перевезень, таких як авіа доставка вантажів з Китаю. Ми пропонуємо вигідні умови, гнучкі ціни та повний комплект додаткових послуг, пов'язаних з транспортуванням та оформленням вантажів.